PDA

View Full Version : Cerere unban Jesus



Jesus
18-03-2017, 11:00 PM
NUME: Jesus
IP: 82.79.45.141
VARSTA: 17 ani
ID DE STEAM: am alt cont joc fara, am bind-uri multe si e bug-uit rau
DATA: 18.03.2016
ORA: 22:40-22:50
HARTA: fy_snow sau ceva harta gen dust nu stiu sigur modificata.. cred ca cs_assault
ADMINI PE SERVER: adi si P1nK
MOTIV: ca folosesc coduri, presupun ca wall sau aim
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b> le-am dat la baieti link-ul nu mergea sa bag tot site-ul asa ca le-am dat doar ce era la finalul link-ului acesti "admini" nu sunt capabili nici sa inlocuiasca macar niste litere si cifre pentru a verifica testul
MENTIUNI: Ma baga la spectatori, imi cer sa fac scan cu wargod, fac scan, imi scrie link-ul a fost facut si trimis cu succes, acesti "admini" nu au primit nimic, imi tot ziceau daca fac sau nu fac le-am spus ca l-am facut, apoi imi cer fai din nou, stiti ca perioada intre scan-uri este de 10 minute ei nu au asteptat nici 6-7 minute si deja au inceput cu fazele ca nu am facut scan.. Nici sa inlocuiasca, le-am dat finalul acelui link.. Va rog frumos faceti ceva in legatura cu asemenea admini.. Nici sa poata sa inlocuiasca o mica parte? Sa fim seriosi.. Mai ales ca domnul P1nK dadea slap ca eu faceam "camp", dar domnul cand face camp nu zice nimeni nimic, nu mi se pare corect avand grad el sa poata faca chestii si alti playeri sa nu aiba voie daca se misca putin si vede un furien si il urmeaza si trage de pe loc in el inseamna camp? Asa mai bine moare ct si furien traieste.. Multumesc frumos ! Btw uitati link-ul aici <b>You have to register to ba able to see this link</b> !

Pall Mall
18-03-2017, 11:44 PM
Jesus , in primul rand , odata ce ai zis ca ai facut scan, automat ca mie trebuia sa-mi apara , am cautat de doua ori. Celorlalti playeri de ce au putu sa faca WCD si a mers, si la tine nu ? Eu ti-am zis ca iei ban si sa faci cerere unban ca nu a mers .
In al doilea rand , nu-mi ceri tu mie socoteala , ce sa fac si ce sa nu fac. Din cate stiu , adminii nu au voie camp, si eu nu-ti dadeam slap/slay degeaba , si daca sta treaba asa , fa-mi reclamatie si adu` dovezi ca am facut eu camp sau ca ti-am dat slap/slay degeaba.

adita
18-03-2017, 11:54 PM
Prietene am așteptat 10 min pe sv sa faci tu un wcd,ți se pare ceva normal? Ți am explicat destul de bine ce ai de făcut erau martori mai mulți administratori,care s-au uitat și ei și nu au dat de tine,daca făceai vedeam nu? Ce Link l-ai dat după 10 min

Admini

--------------- Added after 2 minutes ---------------

Normal īți ia 2 min sa faci un test wcd nu 10 dar am așteptat să nu fiu baiat rău��

Jesus
19-03-2017, 12:26 AM
Ba baieti.. V-am dat o parte din link, nu m-ati ascultat cu nimic, mi-ati zis ca nu am facut scan da? Aveti acolo fain frumos link-ul cu data si ora ! V-am pupat !

adita
19-03-2017, 01:09 AM
Linkul după 10 min?

-=Christian=-
19-03-2017, 01:20 AM
:pro: Unban,mai multa atentie data viitoare,si sa stiti ca la rapoartele wCD nu ii va aparea tuturor nick ul,cel mai bine sa ii cautati dupa IP.

DJDeniz
19-03-2017, 08:08 AM
:pro: unban .

EleGiac
19-03-2017, 12:14 PM
:pro: motivul mai sus ↑

v3nom
19-03-2017, 12:24 PM
:pro:.

body123
19-03-2017, 04:03 PM
:pro: pentru unban!

roby313
19-03-2017, 04:56 PM
PRO unban ! Īntr-adevăr dupa ce face un scan trebuie sa astepte 10 minute sa poata sa faca altul ...Mai multa atentie si cum spune colegu meu cautati dupa IP nu dupa nick!

ValeaN
19-03-2017, 07:03 PM
:pro: unban. Baiatu' a venit cu dovada. Ca sa verifici cel mai ok ii sa te uiti la ip nu la nick.

|~C.Gabriel~|
19-03-2017, 07:08 PM
:pro: unban, nu apare numele de fiecare data cum a zis cristi cel mai bine luati ip din consola si dati la search pe ip si acolo va arata 100%,fiti mai atenti data vitoare

-WickedSick-
19-03-2017, 10:01 PM
Ai primit unban !

adi si P!nk au advertisment !

:locked: