PDA

View Full Version : Propunere 2 [RESPINS]



-=ElDiabloS=-
14-03-2017, 10:08 PM
Propun ca la fiecare duel skinul armelor sa fie diferite
(Ex. Ak47 <b>You have to register to ba able to see this link</b> )
Cu ce o sa ajute?
Ar face playeri sa devina mai buni la deathrun si sa faca mapa asa ''daca'' poate sa fac duel cu tero sa fie un skin diferit la arma.
Dupa mine o sa aduca mai multi playeri pe server si o sa fie mai popular serverul.
2 skinuri (deagle,usp) am incercat pe cs meu warzone si am vazut ca nu scade fps sau produce lag ping,deci ar fi o idee buna.
Sau chiar sa se puna skinurile la vip asa playeri o sa joace mai mult ca sa poata face cerere vip.

Sper ca mam facut inteles :D

Ps. Scuzați romana mea dar ce sa fac nu ma duceam bine la scoala cu romana :))

-WickedSick-
14-03-2017, 10:21 PM
Cu ce-ar determina playerii să fie mai buni la deathrun acel skinn ?
Eu unul cred că ar produce lag ,am mai īntālnit astfel de situații.
Momentan sunt :contra: , rămāne de văzut și părerile celorlalți !

-=Christian=-
14-03-2017, 10:33 PM
:contra: ...

~TraNda~
14-03-2017, 11:23 PM
Sa incepem cu inceputul si poate asa lamuresc situatia cu skinurile o data pentru totdeauna.
Un skin in plus pe server inseamna un fisier in plus care se descarca in cs-ul tau, inseamna timp de asteptare in plus ca sa te conectezi la server. Ca sa pui skin pe server, iti trebuie plugin, care incarca memoria serverului => producerea lagului / un skin pus pe server inseamna ca e pus si pe dedicat => lag (si asa avem mari probleme cu el, dar ce sa facem ... nu suntem ascultati).
Alea enumerate mai sus doar pt un skin, pai imaginati-va daca am pune skin pe toate armele, chiar cate 2, ca sa fim smecheri :)) .
Sper ca am lamurit o data treaba asta.
:locked: