PDA

View Full Version : Reclamatie adi



Robertinorusu
13-03-2017, 12:04 AM
Data: 12.03.2017
Nick-ul tau : Robi
Nick reclamat : adi
Motiv : gag de aiurea doar pentru ca am spun "de acord cu voi" si cam a abuzat de comenzi am vazut ca tot muta playeri ba la ct ba la t ca sa fie o echipa doar de admini
Martori : Laffy nu cunosc dar era pe sv
Dovezi :<b>You have to register to ba able to see this link</b> Nu cred ca se intelege prea bine dar mna

Pall Mall
13-03-2017, 12:20 AM
Bai Robi , ai noroc , ca nu ma pot baga , ca nu am dovezi . Ce rezolvi daca i-ai facut reclamatie. In primul rand nu ti-a dat gag pentru ca ai zis "de acord cu voi" , ai zis tu ceva ,ai injurat , deoarece el nu-ti dadea ban pentru ca vroia el, crede-ma , si in al doilea rand , nu ai dovezi deloc , poza aceea nu e buna (nu se vede nimic ), in al treilea rand , ce treaba are ca muta playeri de la t ct , deci nu inteleg baai , ce oameni ...

grasuxxl
13-03-2017, 12:34 AM
are voie sa mute playeri ca sa echilibreze echipele

Robertinorusu
13-03-2017, 01:44 AM
nu am injurat eu zic ca ar trebuii sa se verifice in ftp daca zici ca am injurat de mi a dat gag

adita
13-03-2017, 02:03 AM
Nici nu ma complic deoarce stiu ce am facut si am facut totul corect,aia ma injurau si tu aprobai ce voiai sa fac??

Sa ma uit la voi cum faceti misto de mine?

roby313
13-03-2017, 06:45 AM
Adi nu e un admin cu experienta asa ca sub presiunea jucatorilor e normal sa fac si cate o gresala doar din asta invata! Parerea mea e ca nu trebuia sa se ajunga la o reclamatie pentru un gag.

-=Christian=-
13-03-2017, 01:03 PM
Reclamatie pentru gag..daca era ban mai ziceam,nu se vede deloc acea doavda si are voie sa echilibreze echipele mutand playerii.

v3nom
13-03-2017, 02:11 PM
Reclamație inutilă, părerea mea.

Iulian Alin
13-03-2017, 04:43 PM
Te rugam sa revi alta data cu dovezi mai clare si cu un motiv mai plauzibil. Bafta

Tata'e
13-03-2017, 06:40 PM
Te rugam data viitoare sa aduci in fata noastra o dovada care sa fie cat de cat vizibila, si din care sa nu trebuiasca sa ghicim ce se afla acolo. De asemenea, nu cred ca ai murit daca nu ai putut vorbi 5 minute cat a tinut gag-ul, nu mi se pare un motiv bun sa faci o reclamatie, daca era un kick, slay, sau slap ori ban fara motiv..atunci te puteai simti imputernicit sa faci o reclamatie pentru a remedita situatia. Plus ca adi* este un admin cinstit, si eu unul cred ca a avut motive sa faca ceea ce a facut.

-WickedSick-
13-03-2017, 10:41 PM
Īntr-o ordine de idei:
1. Pentru aceea poză va trebuii să-mi cumpăr o pereche bună ochelari fiindcă pare făcută cu VGA ( Nu īnțeleg nimic din ea )
2. Ar fi trebuit să discuți cu el īn privat și să lămuriți situația cu acel gag ,fiindcă mi-se pare absurd să faci o reclamatie pentru așa ceva.
3. Robi , tu ești o persoană mai "slobodă" la gură , știi și tu asta , probabil de aceea ai primit gag , sau probabil l-ai bătut la cap pentru chestia cu mutarea la o altă echipă ,ceea ce n-ar fi trebuit , fiecare admin mută jucatorii pentru a exista un echilibru la ambele echipe .
4. Reclamație puerilă !

:locked: