PDA

View Full Version : Propunere



Joyper.
11-03-2017, 03:31 PM
Propun sa se bage un plugin unde ar arata recordul de timp al mapei facut de un player!
Ar fi foarte interesant si s.ar forma o concurenta mare intre jucatori de a termina mapa mai repede!

-WickedSick-
11-03-2017, 04:03 PM
Din cate tin minte , s-a mai discutat aceasta chestie ..
Sunt :contra: , sa vedem si parerile celorlalti !

~TraNda~
11-03-2017, 04:20 PM
Citeste postul #23 (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) din New's Deathrun

-=Christian=-
11-03-2017, 04:42 PM
Este asemanator cu cel care s-a adaugat!

Joyper.
11-03-2017, 08:05 PM
Citeste postul #23 (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) din New's Deathrun

Am vazut pluginul pe server. Deci am observat ca jucatorii fac record de viteza cu ajutorul benzilor de la tero ( la intrare ) facand 3000 ... sau pur si simplu stau in baza invirtinduse cu ajutorul unui bind. aici conteaza mult citi fps ai. In cazul propunerii mele este nevoie nu doar de fps mult dar si de skill! Sper ca ati inteles la ce vreau sa ajung!

~TraNda~
12-03-2017, 01:14 PM
Am vazut pluginul pe server. Deci am observat ca jucatorii fac record de viteza cu ajutorul benzilor de la tero ( la intrare ) facand 3000 ... sau pur si simplu stau in baza invirtinduse cu ajutorul unui bind. aici conteaza mult citi fps ai. In cazul propunerii mele este nevoie nu doar de fps mult dar si de skill! Sper ca ati inteles la ce vreau sa ajung!

Si cum ai vrea sa facem asta?

Joyper.
13-03-2017, 08:53 PM
Si cum ai vrea sa facem asta?

am presupus ca daca stiti sa faceti treaba cu nr de mape terminate si timpul in care termini mapa veti putea realiza si ideea mea!

~TraNda~
13-03-2017, 10:31 PM
am presupus ca daca stiti sa faceti treaba cu nr de mape terminate si timpul in care termini mapa veti putea realiza si ideea mea!

O sa vedem ce putem face. Luam in calcul ideea ta, nu m-am gandit la asta :)) .
Dar se schimba putin situatia. In functie de checkpoint putem salva doar timpul cel mai bun scos pe mapa, nu si viteza.

Isus
16-03-2017, 08:20 AM
Faza cu timpul ar fi buna. Acolo e mai mare concurenta :D