PDA

View Full Version : Nvidia



-=ElDiabloS=-
10-03-2017, 11:05 AM
Ma uitam la niste servere din comunitatea wargods si am gasit un site cu cs puse de wargods cred dar in acest site am gasit un cs nvidia <b>You have to register to ba able to see this link</b> asa ca ma intreb
nvidia nu era interzis?

~Wolf~
10-03-2017, 04:43 PM
Bine punctat!Dar daca sunt puse de Tiger/LiOn probabil sunt permise deoarece nu au cfg-uri sau ceva.

-WickedSick-
10-03-2017, 04:45 PM
Ma uitam la niste servere din comunitatea wargods si am gasit un site cu cs puse de wargods cred dar in acest site am gasit un cs nvidia <b>You have to register to ba able to see this link</b> asa ca ma intreb
nvidia nu era interzis?

Este vorba de Nvidia E4 , inofensiv din punct de vedere a celorlalte cs-uri din aceeași categorie fiind catalogate ca fiind suspicioase , cheat-uri și cfg-uri , cāt despre interzicere eu unul știu doar de server-ul de deathrun că nu permite folosirea acestora ,celelalte nu știu.

~Wolf~
10-03-2017, 04:48 PM
Este vorba de Nvidia E4 , inofensiv din punct de vedere a celoralte cs-uri din aceeași categorie fiind catalogate ca fiind suspicioase , cheat-uri și cfg-uri , cāt despre interzicere eu unul știu doar de server-ul de deathrun că nu permite folosirea acestora ,celelalte nu știu.

Folosirea acestui cs este interzis,cum ai zis tu,pe deathrun.Dar daca e inofensiv,de ce este interzis pe dr?Contine cfg-uri de bhop sau ceva?Inteleg pe celelalte server sunt permise unele nvidia,cu toate ca sunt riscante.Oricum,aici il las pe Tiger sau LiOn sa lamureasca problema

[q]uiT
10-03-2017, 05:19 PM
Scuze ca ma bag,dar acest Nvidia este interzis doar pe server-ul de Deathrun,de ce? pentru ca aceste cs-uri "Nvidia" pot spune ca detin aliasuri/cod-uri prin ele,cel putin acest cs "Nvidia",mare parte din cs-uri contin cfg-uri la greu,asta ar fii motivul pentru care este interzis pe Deathrun!

~TraNda~
10-03-2017, 05:56 PM
Este vorba de Nvidia E4 , inofensiv din punct de vedere a celorlalte cs-uri din aceeași categorie fiind catalogate ca fiind suspicioase , cheat-uri și cfg-uri
:locked: