PDA

View Full Version : Reclamatie <<EDM>> # CLOROX



TheLike
06-03-2017, 03:08 PM
Nick-ul tau: dKz # Like
Varsta: 16
Nick-ul admin-ului/player-ului: <<EDM>> # CLOROX
Ora si Data / harta: deathrun_bhopz_v2 , -
Motiv: Am primit ban permanent pe motiv "60"
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni: Nu am.

-=Christian=-
06-03-2017, 03:12 PM
Ti-a dat permanent din gresala,imediat dupa primirea ban-ului si-a reparat gresala.

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Ban-ul este pentru retry.

CLOROX12345
06-03-2017, 05:59 PM
Cum a spus si Cristi ti-am dat ban permanent din greseala trebuia sa pun 60 la timp nu permanent dupa ce am vazut ca am dat permanent ti-am dat unban apoi ban pe 60 min + ca nu era mapa deathrun_bhopz_v2 era deathrun_crazyhop am si dovada cand ai dat retry <b>You have to register to ba able to see this link</b>

~TraNda~
06-03-2017, 06:04 PM
Cum a spus si Cristi ti-am dat ban permanent din greseala trebuia sa pun 60 la timp nu permanent dupa ce am vazut ca am dat permanent ti-am dat unban apoi ban pe 60 min + ca nu era mapa deathrun_bhopz_v2 era deathrun_crazyhop am si dovada cand ai dat retry <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Te-ai uitat la dovada lui sa vezi ca banul chiar a fost dat pe deathrun_bhopz_v2? Explica-mi asta.

CLOROX12345
06-03-2017, 06:17 PM
Mi-am adus aminte i-am facut ss pe mapa crazyhop apoi l-am intrebat pe Amigo daca pot da ban la un player care a dat retry pe mapa trecuta si mi-a zis da Chiar il rog pe Amigo daca vede acest comentariu sa lase un reply aici

~TraNda~
06-03-2017, 06:22 PM
Mi-am adus aminte i-am facut ss pe mapa crazyhop apoi l-am intrebat pe Amigo daca pot da ban la un player care a dat retry pe mapa trecuta si mi-a zis da Chiar il rog pe Amigo daca vede acest comentariu sa lase un reply aici

Niciodata nu se aplica sanctiuni pentru greselile care s-au facut pe o mapa precedenta.

CLOROX12345
06-03-2017, 06:24 PM
Nici eu nu eram sigur daca ii pot da ban asa ca l-am intrebat pe Amigo iar el mi-a zis ca pot asa ca i-am dat

-WickedSick-
06-03-2017, 06:33 PM
Nici eu nu eram sigur daca ii pot da ban asa ca l-am intrebat pe Amigo iar el mi-a zis ca pot asa ca i-am dat

:pro: unban !

Eu ca și cum ai da gag unui jucător ce a spus o tāmpenie pe mapa anterioară ..total absurd ..

~TraNda~
06-03-2017, 06:41 PM
Clorox, ai o bila neagra. Sa nu se mai repete astfel de cazuri (valabil pt toti).
Banul a fost scos.
:locked: