PDA

View Full Version : Propunere



-=Christian=-
04-03-2017, 12:05 PM
Dupa cum poate ati observat pe server nu exista plugin-ul de semiclip (team) dupa parerea mea este folositor,atunci cand zombie vine si in spatele tau sunt mai multi coechipieri zm-ul te va lua din cauza acelui coechipier pentru ca nu poti trece prin el.

Plugin: Click Aici (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

-WickedSick-
04-03-2017, 12:13 PM
Acest plugin există deja , apeși lung tasta E pentru a trece prin coechipieri ....

-=Christian=-
04-03-2017, 12:16 PM
Acest plugin există deja , apeși lung tasta E pentru a trece prin coechipieri ....

Stiu ca este pe tasta E dar de multe ori se intampla sa nu mai apuci sa apesti pe tasta respectiva si zm-ul te va lua fara probleme,asa cu acest plugin vei trece prin coechipieri fara sa apesi nimic.

~TraNda~
04-03-2017, 01:33 PM
:contra:
E foarte bine ca semiclipul nu este permanent si presupun ca intentionat s-a facut asta, deoarece, daca doi zm (sau mai multi) sau doi oameni (sau mai multi) intra unul in altul, nu poti trage in ei respectiv sa ii infectezi!

-WickedSick-
08-07-2017, 11:46 AM
:contra:
E foarte bine ca semiclipul nu este permanent si presupun ca intentionat s-a facut asta, deoarece, daca doi zm (sau mai multi) sau doi oameni (sau mai multi) intra unul in altul, nu poti trage in ei respectiv sa ii infectezi!

+1 .
Propunere respinsa !
:locked: