PDA

View Full Version : Playeri nemultumiti de noul upgrade



Teg-Kiddow
28-02-2017, 10:46 PM
Sunt muulti playeri ce se plang de noul upgrade al serverului , la unii se si blocheaza , ori ii mai scoate din joc dintr-o data , asa cum si eu am patit-o si aparea ca am luat kick
Sensivitatea mouseului s-a schimbat ceea ce duce la ingreunarea jocului ca trebuie sa misti mouse-ul ala de il ia mama lui Stefan cel Mare :))
Faza cum ca daca nu dai headshot adversarul moare mai greu ( descarci 30 de gloante in el si nu moare iar tu la 1 glont dat de adversar ai murit instant )

~TraNda~
28-02-2017, 11:17 PM
Sensivitatea mouseului s-a schimbat ceea ce duce la ingreunarea jocului ca trebuie sa misti mouse-ul ala de il ia mama lui Stefan cel Mare

Ai comanda de sensibilitate in cs


Sunt muulti playeri ce se plang de noul upgrade al serverului , la unii se si blocheaza , ori ii mai scoate din joc dintr-o data , asa cum si eu am patit-o si aparea ca am luat kick

Puteti face ss-uri/videouri in care sa aratati care sunt probleme. Sunt doar niste bug-uri care pot fi rezolvate, desigur daca sunt si raportate.


Faza cum ca daca nu dai headshot adversarul moare mai greu ( descarci 30 de gloante in el si nu moare iar tu la 1 glont dat de adversar ai murit instant )

La faza asta mi s-ar parea normal sa fie default, adica ca pe un server clasic.

Ceausescu
01-03-2017, 11:07 AM
La mine nu au fost probleme pana acum !

ADRI
02-03-2017, 09:21 PM
Daca tragi din spawn poti sa bagi cate gloante vrei ca trec prin el din cauza protectiei spawn de 2 secunde