PDA

View Full Version : Retragere Tata'e



Tata'e
26-02-2017, 05:00 PM
Salut tuturor, imi pare rau sa va anunt ca doresc sa ma retrag, mi-am dat seama in ultimul timp ca incep sa nu mai am activitate, nu va faceti griji..am sa mai intru pe server sa ma joc cand am timp, ma bucur ca am putut ajuta acest server cum am crezut de cuvinta ca este mai bine, sunteti niste colegi si niste prieteni de incredere si chiar m-am simtit bine alaturi de voi..puteti sa imi retrageti gradul (desi cred ca asa se procedeaza..in data ce am zis ca ma retrag :)) ). Poate o mai puteam lungea si sa intru rar pe server, dar am preferat ca decat sa fiu un admin lenes..sa nu fiu, nu vreau sa ii incurc pe ceilalti sau sa fac controverse. Sunteti niste oameni speciali, de asemene, in grupurile de pe facebook, daca doriti, puteti sa ma dati afara, desi nu m-ar deranja sa mai vad ce mai faceti si cum mai sunteti cateodata. Numai bine va urez, sanatate si tot ce va doriti! ;)

FrE$h
26-02-2017, 05:03 PM
Eu zic sa mai stai ,daca faci reclama pentru server si comunitate gradul se poate tine si fara activitate pe server ,daca nu eu iti urez succes si sa ne auzim cu bine ! :)

Tata'e
26-02-2017, 05:04 PM
Eu zic sa mai stai ,daca faci reclama pentru server si comunitate gradul se poate tine si fara activitate pe server ,daca nu eu iti urez succes si sa ne auzim cu bine ! :)

Serverul va fi votat zilnic de mine, din respect pentru comunitate si pentru voi!

Hades killer
26-02-2017, 05:55 PM
Bafta boss! ;-J

|~C.Gabriel~|
26-02-2017, 08:20 PM
CE sa zic bafta si sa ne vedem cu bine dar eu zic sa te mai gadesti

-=Christian=-
26-02-2017, 09:10 PM
Te-as sfatuii sa nu te retrage,poti face o cerere de absenta,esti un admin bun si unul dintre cei care isi face treaba si pe server cat si pe forum,totodata este alegerea ta,in orice caz multa bafta in continuare si te (re)asteptam pe server. :)

ValeaN
26-02-2017, 09:16 PM
Prieten drag, nu-mi vine sa cred ca te retragi. Ce sa zic.. nu mai zic nimic.. ii alegerea ta, te asteptam cu bratele deschise . Succes pe mai departe si sa ai grija de tine.

v3nom
26-02-2017, 10:57 PM
Mult succes pe viitor!!

-WickedSick-
27-02-2017, 09:26 AM
Imi pare rau sa aud o astfel de decizie din partea , dar e decizia ta , si ti-o respect. Succes pe mai departe in ceea ce-ti propui sa faci , si nu uita ca oricand esti binevenit inapoi :) !
:locked: