PDA

View Full Version : Cerere DNS BB.WarGods.Ro



Ghost Warrior
26-02-2017, 01:29 PM
IP-ul server-ului 92.114.32.83:27015
• DNS-ul dorit (Hostname-ul) BB.WarGods.Ro
• Tipul server-ului (Counter-Strike 1.6, Counter-Strike: Global-Offensive, SA:MP, Minecraft Metin2, Teamspeak, etc) Counter-Strike 1.6
• Modul server-ului (Clasic, Zombie, Furien, RPG, Truck, etc) BaseBuilder
• Lista detinatoriilor server-ului impreuna cu cel putin o metoda de contact (de exemplu: Gigel - gigel@gmail.com - gigel@yahoo.com) Ghost Warrior skype-adrianjrr1999
• Lista detinatoriilor server-ului care doriti sa aiba grad de moderator si manager pe forum:
• Unde este hostat:Ghost Warrior (eu) și încă un prieten.care își va face cont.îl voi adauga prin Edit sau PM unui Fondator/Administrator
• Data cumpararii host-ului:24/02/2017
• Numarul mediu de jucatori:Este deschis de 2 zile.Serverul este de 32 slot-uri.
• [OPTIONAL] Culoarea specifica server-ului pentru forum (implicit culoarea este aleasa aleatoriu):Galben
• [OPTIONAL] O scurta descriere a serverului (owneri, staff, jucatori, etc):Un server de counter-strike,mod basebuilder 6.5 care este în căutare de STAFF
P.S:Serverul este Offline deoarece lucram la addons.imediat ce va fi gata,și vom fi acceptați,punem DNS-ul și îl înscriem in GT

Tiger
26-02-2017, 01:31 PM
Server-ul este offline.

Ghost Warrior
26-02-2017, 01:35 PM
Îmi cer scuze pentru reply
Am precizat.lucram la addons.imediat ce terminam addonsul va fi on si vom schimba DNS-ul.Daca ma acceptati.imi puteti face categoriile când este gata serverul

Tiger
26-02-2017, 01:37 PM
Nu am observat ca ai scris.

Iti voi face dns-ul si categoriile, dupa ce voi termina iti voi da un PM.

:locked: