PDA

View Full Version : YouTube



CLOROX12345
26-02-2017, 01:02 AM
Am vazut ca a deschis cineva un canal de YT special pt aceasta comunitate dar nu s-a tinut de el asa ca
am decis sa fac eu un canal <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Am pus un video <b>You have to register to ba able to see this link</b> si cine vrea sa ma ajute sa ma ajute de ex:Dau canalul la mai multi admini de pe anumite servere din comunitate si posteaza acolo
Deci cine vrea sa ma ajute sa lase aici un reply cu ''vreau sa te ajut'' sau ceva de genu iar eu ii voi da pm cu nick si pass de la canal
Multumesc!

-=ElDiabloS=-
26-02-2017, 01:17 AM
Chiar daca nu sunt admin si sunt doar slot as vrea sa te ajut

-WickedSick-
26-02-2017, 02:25 AM
Este o idee bună dar din cāte știu , foarte puțini fac promovare pe youtube mergānd mai mult pe partea cu facebook-ul , dar cum am zis ,este o idee bună atāta timp cāt se īncearcă să se promoveze .

~Wolf~
26-02-2017, 07:38 AM
Vreau sa ajut.Am pregatite 2 videos pe care le voi edita.

CLOROX12345
26-02-2017, 11:32 AM
Ați primit pm

~Life~
26-02-2017, 05:40 PM
vreau sa ajut

CLOROX12345
26-02-2017, 10:10 PM
Am vazut ca pe canal se posteaza doar de pe serverul ''DeathRun'' asa ca daca cunoasteti alti admini de pe alte servere ale comunitatii de ex: Classic, Zombie, Furien care sa posteze acolo sa ma anuntati!
Cand mai postati la finalul titlului sa scrieti numele vostru cu , care jucati de ex : #<nume>
Daca postati un video de , DeathRun puneti titlul Dr.WarGods.Ro #<nr.de la episod> apoi numele vostru sau Zombie.WarGods.ro #<episod> #<name>
Si tot asa
Multumesc!

~Life~
26-02-2017, 10:25 PM
Am vazut ca pe canal se posteaza doar de pe serverul ''DeathRun'' asa ca daca cunoasteti alti admini de pe alte servere ale comunitatii de ex: Classic, Zombie, Furien care sa posteze acolo sa ma anuntati!
Cand mai postati la finalul titlului sa scrieti numele vostru cu , care jucati de ex : #<nume>
Daca postati un video de , DeathRun puneti titlul Dr.WarGods.Ro #<nr.de la episod> apoi numele vostru sau Zombie.WarGods.ro #<episod> #<name>
Si tot asa
Multumesc!

Ok șeful ;)

Razvan Anonymous
02-03-2017, 06:19 PM
vreau sa ajut

-=Christian=-
02-03-2017, 06:27 PM
vreau sa ajut

Esti banat.

Tiger
04-03-2017, 02:03 PM
Am facut un canal oficial al Comunitatii WarGods, puteti da subscribe: <b>You have to register to ba able to see this link</b> . O sa vina si ceva content pe acel canal.

Oricine poate contribui la acel canal, dar video-urile trebuie sa fie calitative.

Cei care doresc sa ne ajute cu pagina, sa posteze ei video-uri (calitative) care nu incalca drepturile de autor si termenii si conditiile Youtube, ma poate contacta pentru a-i acorda manager pe pagina de youtube.