PDA

View Full Version : [Cerere unban Wargods] mit



mitzake
25-02-2017, 07:23 PM
Salutare. Acum cateva saptamani / sau o luna mi s-a facut verificare pe o comunitate , cerandu-mi-se astfel Wargods . Am dat scanare , inaite de verificare , apoi mi s-a cerut si la urmatoarea , insa aveam ban 10 minute intre scanari . Verificatorul respectiv mi-a intrat in registrii si mi-a sters un ID de la Wargods pentru a putea chipurile da din nou scanare fara sa mai astept acele 10 minute. Insa m-am trezit prima oara cu o eroare de genul : Folositi o versiune mai veche de WCD ca mai apoi la urmatoare aprindere sa primesc ban permament pentru ca " Am pretins ca sunt alt jucator " .
Mi-am intrebat prietenii si mi-au spus sa reinstalez Windows-ul , ceea ce am si facut . Am schimbat de la XP pana la 10 . Aceeasi eroare la nesfarsit.
Rog a mi se acorda unban , deoarece este foarte enervant sa iti pierzi ore bune la Warnight-uri s.a.m.d din vina altcuiva .

ID actual WCD: ab2b60d6e3864919bc433841cff0dd50
Nick : mit
Ip : dinamic
Ultimul Wargods dat : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Poza eroare : <b>You have to register to ba able to see this link</b>

P.S : Cred in acest proiect , este unul bine conceput , un adevarat ban hammer , insa sper cu desavarsire sa primesc unban . Multumesc anticipat .

R O Y C E
25-02-2017, 07:38 PM
Pro!

Tiger
25-02-2017, 09:37 PM
Nu acordam unban celor care au modificat id-ul unic. Acele date nu trebuiesc modificate. Faptul ca tu le-ai modificat, sau altcineva, in mod intentionat se poate considera ca ai vrut sa aduci un rau serviciului nostru oferit gratuit. Acea limita de 10 minute intre scanari este pusa cu un scop bine definit. Banul este dat permanent pana la platirea taxei de unban de 10 euro.