PDA

View Full Version : Ce este asta ??



vladsowg
24-02-2017, 11:15 AM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> ,intrebarea mea este..am sau nu am cod :) !??
Edit dupa ce am reinstalat Cs 1.6 pe steam :<b>You have to register to ba able to see this link</b>

-=Christian=-
24-02-2017, 11:51 AM
Nu este cod.
OpenGL este o specificație a unui standard care definește un API "Application Programming Interface" multiplatformă foarte utilizat pentru programarea componentelor grafice 2D și 3D ale programelor de calculator.

vladsowg
24-02-2017, 12:33 PM
deci pot sa joc fara grija :) ?

~TraNda~
24-02-2017, 02:42 PM
In primul raport: <b>You have to register to ba able to see this link</b> ai incercat fentarea wCD-ului, adica in timpul scanarii ai inchis cs-ul.
Intrebarea mea este la ce te referi cand intrebi daca ai cod sau nu. Fii mai concret

vladsowg
24-02-2017, 07:55 PM
nu prea am idee despre ce fenta zici presupun ca te referi la faptul ca eu prima data am dat scan si mi-a zis sa intru in cs si dupa am dar re-scan (sau cum scrie acolo),am avut un cfg de pe net ( el avea vreo 3 fisere ),mi-am facut singur wg si imi zicea ca ma cod ,am zis ok ..il sterg, am uitat ca era 3 si am dat de mai mult de 5 ori si mi-am luat un fel de ban am mai facut o cere mai jos unde mi-a expilcat cineva,si astazi am facut din nou si mi-a iesit ca mai sus