PDA

View Full Version : UNBAN TheKiller.



TheKiller.
22-02-2017, 10:04 PM
NUME: TheKiller
IP: 89.137.151.55
VARSTA: 26
ID DE STEAM: STEAM_0:0:62225903
DATA: 22 feb 2017
ORA: 9:53 PM
HARTA: fy_buzzkill
ADMIN: GRASU''
MOTIV: ref.wcd
MARTORI: nu am bagat de seama
DOVEZI: Arhiva cu poze la consola cand ii spuneam ca nu pot face wac/wcd si motivul.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

MENTIUNI: Nu am vrut sa fac wac pentru ca nu imi merge, pentru ca joc de pe macbook cu os x dar figurez cu wac on deoarece max ma trecut la exceptii pentru ca am avut o foarte buna perioada de timp admin pe cs. Am tot incercat sa ii explic mai bine de 5 minute ca nu pot face wac si l-am invitat sa intre cu teamviewer sa se convinga sigur dar bineintele ma tratat cu nepasare. Ba fratilor, asa fugaresti lumea de pe server. Nu ma deranjat ca nu ma lasat sa joc, mai mult ma deranjat nepasarea lui ca admin. Pe langa faptul ca tu ca admin trebuie sa ai grija de buna desfasurare a jocului, trebuie sa faci in asa fel sa tii si jucatorii on, nu sa te dai tu mare ca ai admin si ca vezi tu, esti diferit fata de orice nou venit. Atitudine de 2 lei si i-am precizat ca si acum vreun an, tot GRASU" mi-a dat ban din ce tin minte, tot acelasi motiv.

EDIT: LA FEL SI WCD NU POT DA SCAN CA E DOAR PENTRU WINDOWS NU PT OS X SAU ALTE SISTEME DE OPERARE.

~TraNda~
22-02-2017, 10:12 PM
Scuze ca intervin.
WAC-ul nu mai este folosit pe niciun server. Probabil vrei sa te referi doar la wCD

grasu''
23-02-2017, 10:23 AM
Te-am rugat sa faci wcd si mi-ai spus ca nu poti ca nu folosesti windows.Daca nu folosesti windows cum se face ca aveai wac-ul activ (program care merge numai pe windows din cate stiu eu).Au fost cateva faze care mi sau parut putin ciudate si lam invitat sa faca wcd.Martorul meu este Visinescu(si el este trecut la exceptii si el nu poate folosii wac sau wcd)care a vazut toata conversatia mea cu Thekiller

Jet Lee
23-02-2017, 02:27 PM
Nu pot vedea foloseste <b>You have to register to ba able to see this link</b>

RaZz0R
23-02-2017, 04:55 PM
TheKiller a jucat aici cu multa vreme in urma si Max insusi l-a adaugat la exceptii Wac, deoarece nu foloseste sistemul de operare Windows si nu poate rula aplicatiile WCD si WAC.

grasu''
23-02-2017, 05:05 PM
TheKiller a jucat aici cu multa vreme in urma si Max insusi l-a adaugat la exceptii Wac, deoarece nu foloseste sistemul de operare Windows si nu poate rula aplicatiile WCD si WAC.

Razz0R eu sunt mai prost de felu meu si te intreb pe tine: daca nu poate folosi wac-ul cum se face ca avea wac activ?

RaZz0R
23-02-2017, 05:37 PM
Asa cum spuneam, este bagat la exceptii! Daca esti bagat la exceptii apari cu WAC on desi nu ai wac activ, pentru a nu primii kick si a putea juca, asa cum sunt si eu de altfel.

Jet Lee
24-02-2017, 12:56 AM
Merg pe mana lui RaZz0R
Ai primit unban.