PDA

View Full Version : Discutii si Probleme



Atheer
21-02-2017, 02:36 AM
Buna ziua Am făcut examenul de astăzi, din greșeală, pentru că am fost punerea anti-īnșelăciune īn fișiere Counter-Strike și a lucrat examen īmi arată un trișor și după Omit anti-fraudă și de examinare a lucrat ultima mi arate curat Te rog ajută-mă să ștergeți examenul vechi jura că a fost din greșeală și vă mulțumesc

:((:((:((:((:(( Te rog ajută-mă

F0rS3ti
21-02-2017, 09:54 AM
Nu am inteles nimic, nu mai folosi Translate, scrie in engleza sau alta limba daca nu stii romana ;-))

b|t|d
23-02-2017, 08:14 PM
A dat scan si a avut cod :P acum l-a sters , sau asa sustine numai ca vrea sa nu mai apara acolo ca a avut cod in trecut :))
Last Detection: True. This player have been detected in the past. Use search option to find reports of this user.

-WickedSick-
23-02-2017, 08:33 PM
Chestia aia o poate inlatura Tiger stergandu-i raportul respectiv astfel incat sa nu mai figureze ca si cand ar fi fost gasit cu ceva in trecut , dar din cate stiu asta se poate face in urma platirii unei taxe !

Tiger
23-02-2017, 08:48 PM
Am vorbit deja cu tipul pe Steam. El sustine ca a folosit un anticheat si de aia ar fi fost detectat ca avand wallhack-ul. Am sa verific aceasta ipoteza, cand voi avea timp, si voi reveni cu un edit/post nou.

Tiger
26-02-2017, 12:29 PM
S-a verificat. SXE-Injected Anticheat, datorita faptului ca modifica memoria CS-ului pentru a detecta coduri, va fi detectat de wCD ca fiind Wallhack.

VA RECOMAND SA NU FOLOSITI SXE-INJECTED PE STEAM, RISCATI SA FITI BANATI DE CATRE VALVE ANTICHEAT! NU ESTE SIGUR ATATA TIMP CAT MODIFICA MEMORIA CS-ULUI, PUTAND FI DETECTAT CA CHEAT!

wCD NU va modifica niciodata memoria jocului in cauza pentru a nu produce incompatibilitati cu alte anticheat-uri / cheat detectors!

SXE-Injected va fi detectat incepand cu urmatoarea versiune de wCD.