PDA

View Full Version : Reclamatie ADmin cristian



Scorpion
23-01-2012, 02:59 PM
DAta:23.1.2012 intre orele:13-14
Despre adminu acesta schimba mapele fara sa supuna la vote.Baga aceesi mapa de 2 ori.
+ mia dat slay pe de_dust2 ca nu am voie cu awp.
Dupa mi-a dat gag aiurea pe awp_india cer sa se i-a masuri asupra lui.

Max chiar teas ruga sa fii atent ce admini bagati pe sv.
Acest admin nu este demn de WArgods.ro

Multumesc anticipat!

AnOnIm
23-01-2012, 03:15 PM
Scorpion atunci cand ii faci o reclamatie unui admin,trebuie sa-ti sustii reclamatia cu niste dovezi demo/print la consola s.a.m.d. .Practic ,aceasta reclamatie e facuta total aiurea.

Aladin
23-01-2012, 03:23 PM
poate ca ai dreptate, poate ca nu,
dar fara dovezi nu poate nimeni sa isi exprime parerea si sa se ia o decizie in acest caz, revino cu dovezi

Scorpion
23-01-2012, 03:25 PM
cum oi zice tu ii dau demoul Lui max.
Plus ce dovezi sa mai am ? cand vezi ca este o reclamatie am pus si ora si data tot ce este suficient sa te uiti pe logul serverului!Si vezi de cate ori a schimbat mapa fara vote,E foarte usor sa dai plangere respinsa,
Ii dau demoul lui max!

FragNSTein
23-01-2012, 04:39 PM
Dar pune aici demo-ul, de ce te plangi ca Fata Mare numai la Max? Da sa vada si ochiu' nostru. Sau umblii cu fetishuri?? :-?

Scorpion
23-01-2012, 04:54 PM
Dar pune aici demo-ul, de ce te plangi ca Fata Mare numai la Max? Da sa vada si ochiu' nostru. Sau umblii cu fetishuri?? :-?
Ce fetishuri ?
vezi ca nu stii despre ce vb?
acuma va vedeti cu toti mari admini etc.
Cum am spus si mai devreme in alt post:
Exista logul de unde poti sa vezi exact ce-a dat domnu admin Cristian.
Oricum daca voi vreti playeri pe server care sa joace macar faceti ceva cu admini respectivi.

XeLa
23-01-2012, 05:00 PM
Un topic deschis total aiurea.
De ce mai deschizi un topic daca ne iei ca o sa vb cu Max si vrei sa`i dai demo, nu inteleg.Odata ce ai deschis topicul pune dovezile aici.
Data viitoare cand mai faci o astfel de reclamatie ,vrem niste dovezi ,asta ca sa nu`ti sterg topicul.



:locked: