PDA

View Full Version : addban ALINA



negrutzu
23-01-2012, 01:37 PM
Rog toti adminii dupa "zombie" cum o vedeti pe alina pe sv ban.Eram pe harta zm_dust2 ,eram mort si sv ma dat direct pe Alina,si sa vad cum treaga prin pereti si cuti:)):)) Iam facut poze...i'am dat id am stat sa bage id 5 minute am stat dupa ea, dar din pacate ea mi'a zis ca mi le'a trimis pe mess:)):)) si nici nu bagase id,pana la urma ii le'am cerut eu id am intrat pe el..si ce sa imi zica ca nu gaseste pozele..am crezuto...am intrat la ea in pc..sa le caut nimic....nici eu nu le'am gasit dar problema e asa e era deja in folder si le'a sters sa nu o lungesc....sa pun si dovada ca i'am facut poze. <b>You have to register to ba able to see this link</b> Papa alina:*

AnOnYmOuS
23-01-2012, 02:18 PM
=D>

laura
23-01-2012, 02:51 PM
of of alina numai prostii faci

S|-|r3K
23-01-2012, 03:25 PM
Cat ne`a ``chinuit`` pana i intrat...
Ai mai si stat sa te rogi de ea sa iti dea pozele
Buna treaba Negrule!

ALINA
23-01-2012, 04:49 PM
Si care sunt dovezile negrule ca am tras prin cutie si prin pereti...si ca sa ti dovedesc cat de ***** esti...nici nu poti sa joci cu OGC de care spuneai u in seara aia..asa ca nici serv nu te lasa sa joci cu un asemenea ogc..ai mai si cautat in search la mn in pc sa vazi daca am asa ceva in el...deci mai ai de invatat macar informatiile systemului de pe serv de zm..si oricum nu am jucat codata..Ce chestie..trag prin pereti si pe unde aveam eu kef..si negrul asta spune ca sunt codata...crezi ce vrei negrule dar te-am lasat sa vezi ca nu am asa ceva in pc sau ca joc cu coduri..:)))dovezi clare nu ai pt ca nu am jucat cu asa ceva;)

negrutzu
23-01-2012, 05:16 PM
Eeeee bun dovada e mai sus...ca pozele sunt facute,dar din pacate tu fata destepta ce te crezi le'ai sters..:) si stai fara nici o grija ca nu se scoate nici un ban!

negrutzu
23-01-2012, 07:39 PM
Si care sunt dovezile negrule ca am tras prin cutie si prin pereti...si ca sa ti dovedesc cat de ***** esti...nici nu poti sa joci cu OGC de care spuneai u in seara aia..asa ca nici serv nu te lasa sa joci cu un asemenea ogc..ai mai si cautat in search la mn in pc sa vazi daca am asa ceva in el...deci mai ai de invatat macar informatiile systemului de pe serv de zm..si oricum nu am jucat codata..Ce chestie..trag prin pereti si pe unde aveam eu kef..si negrul asta spune ca sunt codata...crezi ce vrei negrule dar te-am lasat sa vezi ca nu am asa ceva in pc sau ca joc cu coduri..:)))dovezi clare nu ai pt ca nu am jucat cu asa ceva;)

Si te rog...frumos vb frumos ca eu nu te'am facut pe tine ratata,oricum de cate ori te vad pe sv ai ban !

yonutz
23-01-2012, 08:30 PM
bv negrule inka o data ti-ai dovedit barbatia din tn ;) tot asa te vreau :))))
bis biserika.......

ALINA
24-01-2012, 03:39 PM
Eu nu vad dovada ca am jucat codata asa um spui u..si plus de asta nu sunt dovezi ca am jucat codata...mai ales ca u ai faqt simple poze la care nu dovedesc ca am jucat codata..cand joci cu coduri sau cu mai stiu eu ce progr..se vede clar..vezi oamenii prin pereti ..zm la fel si pe cand in pozele care le ai faqt u la mn nu se vede asa ceva:| mi ai dat ban pt ca mai vazut tragand pur si simplu prin cutie..asta nu inseamna ca sunt codata.. verifica mi pc cu programul ala de recuperat fisiere si ai sa vezi ca nu am sters nimic din cs...oricum esti al-2 lea admin care se insala..a mai fost unul..si tot asa si-a cerut scz ca vezi doamne am jucat cu ogc pe vremea aia..:| in fine faci ce vrei ...oricum ai faqt o greseala cu intentie..probabil ca ai pica pe mn..sau nu suporti ca sunt bucuresteanca si ca stau in pantelimon...dar astea prea putin conteaza...ai procedat gresit in privinta mea.Sincer imi pare rau ca nu mai pot sa intru pe serv de zm..dar asta e daca adminii de pe serv asta nu stiu sa procedeze corect..doar 3 admini au gafat-o..dar nu ma deranjeaza..asta e imi caut alte serv unde nu o sa mai fie atatea nereguli in staff-ul serverului.Bafta

negrutzu
24-01-2012, 04:52 PM
Dovada..uite ca ti'am facut poze.....<b>You have to register to ba able to see this link</b>

S|-|r3K
24-01-2012, 05:00 PM
Si care e problema ca stai in Bucuresti?
Scuze Negrule,nu vreau sa ma bag ,dar ma enerveaza tupeul ei
Are cod/aim/wall ce o avea
I se fac poze
El nu ti`a dat ban pentru ca a crezut el ca ai wall
Ai sters pozele...dovada ca aveai ceva...era ceva dubios in ele...
Si nu mai face 23425 de cereri unban..pentru ca vrei primi ban pe forum...
Inca o data...Buna treaba Negrule!

laura
24-01-2012, 05:22 PM
doamne nu puteti lasa fata in pace ,macar puteati sa-i dati ban pt ceva vreme 8-| nu vad nici o dovada de la negru ca are alina wall sau altceva..

ALINA
24-01-2012, 07:03 PM
asta numesti u dovada ca am jucat cu coduri cum spui tu?!!...=))))) sunt simple poze care nu dovedesc asa ceva de cea ce spui u..ai faqt asta ca sa mi dai ban ca sa te razbuni:|..cei care vad aceasta poza..spuneti-va si voi parerea despre aceasta poza..daca dovedeste ca am fost codata..!!!

ALINA
24-01-2012, 07:05 PM
ms laura ca ma susti...dar sunt MANARII INTRE ADMINIA..au incercat sa ma alunge de pe server fara nici-un motiv...:| asta e daca sunt NUMAI PILOSI IN STAFF-UL serverului...nu am ce sa fac...stau deoparte

ALINA
24-01-2012, 07:07 PM
Oricum MAX o sa vada si va lua decizia potrivita ..dar in cazul in care NEGRUTZU NU ARE DREPTATE...CER SA I SE IA DREPTUL DE ADMIN..

Tiger
24-01-2012, 07:11 PM
dar sunt MANARII INTRE ADMINIA..au incercat sa ma alunge de pe server fara nici-un motiv...:| asta e daca sunt NUMAI PILOSI IN STAFF-UL serverului...nu am ce sa fac...stau deoparte

Si tu te-ai descrie ca?

Ti s-au facut poze, asta dovedea daca ai sau nu cod, iar tu pe motivul ca nu le ai (salvate in pc), nu le-ai dat ... deci, ai sters pozele si ai spus ca nu le ai ... in concluzie, ban ...


Oricum MAX o sa vada si va lua decizia potrivita ..dar in cazul in care NEGRUTZU NU ARE DREPTATE...CER SA I SE IA DREPTUL DE ADMIN..

Ceri cam multe si dai cu bata-n balta ...

PS: Te sfatuiesc sa treci pe la regulamentul forumului / serverelor, asta deoarece ai incalcat cateva reguli (triple post, limbaj etc)...

C@mp3R
24-01-2012, 07:37 PM
tiger ai multa dreptate ce tupeu au unii:(

negrutzu
24-01-2012, 08:54 PM
:*:* te pup codato:*:X

S|-|r3K
24-01-2012, 09:03 PM
Laura...Evita conflictele ...in care tu esti de partea ``inculpatului`` deoarece esti noua...si nu prea stii cume treaba pe aici
;* Laura

laura
24-01-2012, 09:10 PM
ma dai lasati-o in pace o sa vada Max dak ii adevarat ce o avut fata sa nu a avut ,mai bn stau deoparte ai u negrule faci haz de necaz

negrutzu
24-01-2012, 09:25 PM
Dar..ce am facut, mi'am facut datoria de admin:) dovada e mai sus ca pozele sau facut.......! Deci....cand am intrat la ea in pc...ea era deja intrata in floderul cstrike apucase deja sa le stearga se vede destul de "clar" comanda facuta de mine....daca ea zice ca exista pozele acolo sa intre tiger....sau abys si sa le caute daca le gaseste ii dau unban cu cea mai mare placere....nu am nimic cu ea,sau cum zice ca eu ma oftic ca ea joaca bine,nu dinpotriva bravo ei...si o sa intre si max..sa vada sa vezi ca o sa imi dea dreptate:).

negrutzu
24-01-2012, 09:29 PM
ma dai lasati-o in pace o sa vada Max dak ii adevarat ce o avut fata sa nu a avut ,mai bn stau deoparte ai u negrule faci haz de necaz

Nu fac deloc draga laura ca nu fac gesturi urate...nu ma cunosti:)..........

laura
24-01-2012, 09:43 PM
sti ce nu o sa stii vreodata? sa te comporti cu o fata ;)

negrutzu
24-01-2012, 11:30 PM
Sa sti ca ma comport destul de bine:)

--==NyKoLaY==--
25-01-2012, 07:37 AM
laura eu spun sa nu te iei de negru ca o sa ajungi rau e un sftat de la un prieten(daca ma consideri prieten)ca o sa dai de mari probleme
'