PDA

View Full Version : Cerere Slot Angel_91



ReLLaxX
21-01-2012, 01:30 PM
NICK: Ang3L_91 | FD God | Pro (W_^)
VARSTA: 11
ID DE STEAM: nu am :|
STEAM ID: n`am :|
ID DE MESSENGER: Nicolae_Ionescu2000@yahoo.com
EXPERIENTA: multa
TIMP JUCAT: de 3 ani
PERIOADA: ziua
MOTIV: sa scapam de codati. :-@
REDIRECTE: Da power gods


ANGEL A VRUT SLOT SI M-AM GANDIT SA IL AJUT !
Bafta!

gbz
21-01-2012, 03:25 PM
Contra.
1. Redirecte ..0
2. Sa vina el sa faca cerere.

petryca
21-01-2012, 07:01 PM
Pai pe moment ce el nu stie sa faca cerere,noi vrem sa fim de acord cu slotul?...Imi cer scuze ca am zis "noi", dar sunt sigur ca toti cei care vor intra aici,la aceasta cerere,vor da contra deoarece motivul principal ar fi -=Redirectele=- care pentru "noi" sunt ca nijte "Zei",iar celalalt motiv ar fi faptul ca nu stii sa faci o cerere...Cand vei tine redirecte si vei sti cum se face o "cerere wargods" atunci sper sa revii si sa faci uh "singur" o cerere...
:contra:
:ass:

WarGods | AbySs
22-01-2012, 01:11 PM
1. Daca nu este in stare sa faca o cerere dupa model inseamna ca nici macar nu a cautat. Asta inseamna ca nu a aruncat un ochi nici pe la reguli.
2. Este aberanta cererea.
-"experienta multa" nu serios? La 11 ani are o experienta de il da afara din casa.
-timp jucat 3 ani" zi zau sa te credem. Nu am eu 3 ani de cand joc aici si are el?
-"motiv sa scapam de codati" chiar asa? Ii plictisesti de moarte sau ce le faci cu un slot?
3. Nu tine redirecte.

CONTRA.

P.S. Pe viitor nu mai faceti voi cererea altora. Si angel91, si pe mine m-ai rugat sa iti fac cererea si ti-am explicat frumos pe server ce faci si unde cauti ca sa faci o cerere. Daca nu esti in stare sa urmaresti niste intructiuni atunci nu esti in stare sa iei slot.

yonutz
22-01-2012, 02:30 PM
aoleu relax tia fkto
contra tatika

S|-|r3K
22-01-2012, 08:22 PM
:contra:
Cerere dacut de altcineva
Redirecte nu
Cum intra un admin/slot pe server --> IMI DAI SI MIE PRO?
Nu se cerseste...e pe merit!
:contra: sunt si asa raman!

luys
22-01-2012, 08:46 PM
sunt in total de acord cu abys :contra:

ReLLaxX
23-01-2012, 06:01 PM
Mda.. :))) este problema lui ca nu stie sa faca cerere si eu i.am explicat .. dar se pare ca nu pricepe :-?.
Infine.. acum sa nu va suparati pe mine ptr ca el a scris tot si eu am dat copy paste :)))))