PDA

View Full Version : Publicitate serverului?!



EleGiac
13-02-2017, 12:07 PM
Știu că serverul a devenit foarte popular( īn ultimul timp )dar pentru mine , făcānd parte din staff , nu e de ajuns . Parerea mea este că trebuie să il popularizăm īntrucāt să avem jucători și īn timpul nopții.Īn general majoritatea playerilor joacă maxim o lună/două și după se bagă pe alt mod sau pe alt server de genul. Pentru mine , popularizarea ar insemna sa facem un val de reclame pe diferite servere , pagini avānd o gamă largă de promoții si concursuri , cāștigurile fiind ceva permanent pentru cāțiva jucatori(1-2) și pentru cealaltă parte doar temporar (o lună/două).
Dacă vi se pare o pierdere de timp , atunci īmi cer scuze și īmi retrag ideea.

-=Christian=-
13-02-2017, 12:33 PM
Serverul este destul de populat datorita reclamelor facute dar daca TOTI adminii ar fi facut reclama serverul era si mai populat de cat este acum,parerea mea,chiar daca serverul este populat ar trebuii ca reclamele sa se mai face pentru binele serverelor si a Comunitatii,dar din pacate unii admini nu au auzit de "reclama".

EleGiac
13-02-2017, 12:47 PM
Serverul este destul de populat datorita reclamelor facute dar daca TOTI adminii ar fi facut reclama serverul era si mai populat de cat este acum,parerea mea,chiar daca serverul este populat ar trebuii ca reclamele sa se mai face pentru binele serverelor si a Comunitatii,dar din pacate unii admini nu au auzit de "reclama".

Eu o să mă apuc să fac reclamă la server īncepānd din seara asta , dar nu o să realizez nimic din cauză că reclama pe facebook rămāne doar o reclamă care nu prea e băgată īn seamă . Trebuie sa ne băgăm cu toții ca să realizăm ceva bun.

-WickedSick-
13-02-2017, 07:52 PM
Serverul este destul de populat datorita reclamelor facute dar daca TOTI adminii ar fi facut reclama serverul era si mai populat de cat este acum,parerea mea,chiar daca serverul este populat ar trebuii ca reclamele sa se mai face pentru binele serverelor si a Comunitatii,dar din pacate unii admini nu au auzit de "reclama".

+1
Cu cat veti continua sa promovati server-ul prin diferite servicii / intermedii cu atat ratia de popularitate va creste !
:locked: