PDA

View Full Version : [RESPINS] Propunere



Hades killer
11-02-2017, 03:47 PM
Pentru Antii furienii
Propun ca antifurienii find player sa aibe meniul lor de arme vipii meniul lor de arme si adminii meniul lor de arme. Cand incepe mapa/runda sa arate meniul.
De ex la vip sa fie arme de gold.La admini arme cu skin etc.
Pentru Furienii
Propun la fel ca antifurienii sa aibe acelasi lucru numai sa aibe knifeuri si am uitat sa va spun si la furieni si la antii propun de ex vipii armele lor sa dea dmg mai mare la admin si mai sii.
Vr sa imi spuneti cu :pro: sau :contra:

Tata'e
11-02-2017, 06:31 PM
Am venit si eu cu o idee asemanatoare, a skinurilor..in fine, nu stiu daca o sa iti fie acceptata ideea. Eu sunt :pro: si daca nu se poate, ar fi interesanta si chestia cu mai mult dmg. Sau doar o arma gold, ori cutitul din shop la furien schimbat cu unul mai interesant. Bafta!

ALX
11-02-2017, 06:57 PM
Cum s-a mai spus, acest server va rămāne cat mai "simplu" deci sunt :contra: acestei propuneri,sunt niste chestii care ar aduce beneficii adminilor si playeri nu vor mai avea șanse, deci mai bine asa cum e acum!

-=Christian=-
11-02-2017, 07:03 PM
1.Treaba cu skin-urile s-a discutat de cateva ori :| daca doriti skin-uri asa de mult va puteti baga singuri + Ca daca o sa pui un meniu de arme o sa "rupi" balanta intre cei cu VIP si cei care nu au VIP si inca ceva,daca pui meniu de arme la player ce rost are sa mai faca cerere pentru VIP?
2. Si treaba cu kinfe-urile s-a discutat si este ok knife-urile actuale.
ON: :contra:

|~C.Gabriel~|
11-02-2017, 09:21 PM
:contra: ce sa spus mai susu este foarte adevarat am face doar ca playeri sa nu mai aiba nici o sansa plus ca cei cu grad au deja benefici de care dispun si cred ca sunt suficiente

v3nom
12-02-2017, 11:40 AM
:contra: Au dreptate ce au spus colegii de mai sus.

ValeaN
12-02-2017, 03:26 PM
:contra: La fel sunt si eu de parere cu colegii mei, au dreptate cea ce zic.

SnQ25
12-02-2017, 03:52 PM
:pro: pentru skin si :contra: pentru dmg mai mare

-WickedSick-
12-02-2017, 05:15 PM
Propunere respinsa !
Exista deja un meniu cu arme , iar cel de la VIP are cateva beneficii in + fata de cel de la player , cat despre skinn-uri am mai discutat si momentan nu se vor face astfel de schimbari ! :locked: