PDA

View Full Version : Cerere Un|Ban Stick



stickingun
08-02-2017, 04:41 PM
NUME: [b.L.u.3*Stick'>.<
IP: -
VARSTA: 20
ID DE STEAM: STEAM_0:0:50954885
DATA: 08.Februarie.2017
ORA: 16:15
HARTA: De_dust2(china sau asemanatoare)
ADMINI PE SERVER: Cristi.ALX
MOTIV: Nu am idee
DOVEZI:Nu am pentru ca am intrebat daca el mi-a dat ban acuma 2 zile. si el mia zis "da" si al-2-lea mesaj a fost "Te Pup" ceea ce mi se pare foarte nepoliticos,si am primit Destroy sau Pika sau cum se numeste pe serverul vostru.tin minte ca mia facut un wcd acuma 2 zile si am facut ala.si cand am intrat eram iesit de pe server,deoarece mapa se schimbase.si aveam si ban.nu a fost vina mea ca a facut wcd in ultimele 2 minute ale mapei.am fost testat de atatea ori pentru coduri,abia primisem slot,nu cred ca eram atat de incuiat la minte sa joc cu cod+ca nu am cum sa bag coduri in Laptop.(Avast ETC...)
MENTIUNI: Acuma nu imi e de destroy ca il scot in urmatoarele 10 secunde.dar faza e ca ar fi putut sa imi explice exact ceea ce a grezut el,si ii puteam si eu explica.La fel cum a facut wick,iam explicat dc primisem ban(nu era vina mea) si mia zis omu frumos sa mai fac un wcd de fata cu el si amf acut si a fost totu ok. Faza e ca am primit Remove la slot ceea chair imi dorisem mult sa primesc deaceea si pusesem efort sa fiu pe placul tuturor.am asteptat 10 zile de la respingere si toate alea.

-=Christian=-
08-02-2017, 04:59 PM
Deci,1 la mana nu ai promit SLOT,2 la mana tu ai vazut cate ban uri ai pentru no.wCD? 3 la mana --> <b>You have to register to ba able to see this link</b> daca mai doresti sa mai joci ai de platit o taxa. ;) PUP iar! :))

F0rS3ti
08-02-2017, 05:21 PM
Stiu ca nu am drept sa ma bag dar...! Doua din banurile pentru "No WCD" nu-si au rostul, parerea mea, deoarece in ziua cand le-a luat el a facut testul WCD si a iesit curat! Doar in data de 29.01 are un ban pentru "No WCD" si nici un test facut! Si in plus, are 11 teste de WCD facute si in toate a iesit curat! Fitzi si voi mai indulgenti un pic...

ALX
08-02-2017, 05:28 PM
El are un comportament neadecvat si ori acum ori mai tārziu tot lua ban permanent,pe server ai luat shock pentru ca ai permanent,deci daca mai vrei joci plătești taxa sau o sa te tinem in banuri mereu,e alegerea ta!

-WickedSick-
08-02-2017, 06:00 PM
Ramane valabil ce-am scris aici: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Asadar platesti taxa de unban daca doresti sa mai joci !
:locked: