PDA

View Full Version : [Propunere] DavidoSpeed [RESPINS]



~Life~
04-02-2017, 03:56 PM
Un skin pentru cei care au grad pe server (slot/admin/vip) : <b>You have to register to ba able to see this link</b> ! Ar atrage jucători pe server un skin pentru cei ce au grad pe server ! :) Este versiunea de terro și de ct !:)

-=Christian=-
04-02-2017, 04:10 PM
:contra: Fa propuneri folositoare nu prostii.:|

AmigoQuantikGames
04-02-2017, 11:46 PM
Mi se pare buna parerea, ar fi normal ca adminii/sloturile sa aiba un skin diferit fata de playeri

-WickedSick-
05-02-2017, 12:12 AM
Sunt :contra: !
1. Nu cred ca ar prinde bine ( parerea mea )
2. Adunati pareri de la playeri de pe server si puneti-le intrebari cum ar fi , ce schimbari si-ar dorii de la server , si comparati parerile , poate iese ceva util , de care sa fie in principiu , toata lumea multumita !

~TraNda~
05-02-2017, 01:58 AM
Mi se pare buna parerea, ar fi normal ca adminii/sloturile sa aiba un skin diferit fata de playeri

Ba tin sa te contrazic. Prin faptul ca adminii nu se deosebesc de playeri aduce cateva avantaje:
1. Un codat (in general) nu verifica daca sunt sau nu admini online. Daca ar vedea skinul cu "staff" nu l-ai mai prinde.
2. Prin faptul ca e acelasi skin si pt playeri si pt admini da senzatia de egalitate. Ceea ce deosebeste un lucru de altu este superioritatea, iar eu cer, de la toti din staff sa fie ca un player.

:locked: