PDA

View Full Version : Unban Cs^Master-Papacioc



Valy
15-01-2012, 09:21 AM
NUME: Cs^Master-Papacioc
IP: Nu il mai stiu.....
VARSTA: 14
ID DE STEAM:
DATA: nu mai stiu sigur....dar akm 2 max 3 saptamanii
ORA: 10:30-11
HARTA: de_dust2...
ADMINI PE SERVER: Godless
MOTIV: i-am spus lui GodLess sa nu ii mai dea kik lu scancez
DOVEZI: nu am dovezi dar multi au vazut asta (scancez)
MENTIUNI: Godless ii dadea mereu kik si gag lui scancez si eu i-am spus sa il lase in pace,sa joake si mi-a dat ban permanent


OBSERVATII:
Ma jucam linistit shi am vazut k a intrat prietenul meu(scancez) p server.El a spus "sall" si Godles ia dat kick....apoi a intrat iara si ia dat gag,iar eu i-am spus sa il lase sa joace.Iar el mi-a dat ban permanent.Un motiv nu prea serios.....

godless
15-01-2012, 12:36 PM
1) ai gresit sectiunea!
2) treaba sta assa ca pe tine si pe sancez (ala copia) nu am cum sa va uit: si tu si sancez mi-ati mancat sufletu in seara aia, mai erau si alti admini, dar nu imi vin in minte acum! I-am dat gag si a dat retry dupa gag ca el e "jmeker" a intrat iar i-am dat iara gag a iesit, a intrat, i-am dat ban 20 de minute nu 120 cum ar fii trebuit, tu ai facut acelasi lucru ca el, numa ca tu fiind mai redus mintal nu te-ai gandit ca ala are ip dinamic sau cum s-o chema si ai facut acelasi lucru ca el! la tine si la el dupa ateatea incercari si dupa ce v-am spus iesiti voi afara 20 de minute ca vine permanentu altfel, nu ati reactionat in niciun fel! dar cum gura bate curu tu o sa ramai cu permanentu pentru ca esti obraznic tare si tu si ala, ce-i drept el s-a mai jucat si inca se mai joaca! asta ca sa-ti fie invatatura de minte!
3) de ce ai facut cererea de unban abia acum????
4)te-am pupat si nu ai simtit. ciao!

Valy
15-01-2012, 09:20 PM
Poi mane...treaba sta in felul urmator....am facut cerere akm...k mi se stricase pc :))....si daia.....si frate eu unul am incercat sa il acopar...shi imi da Ban permanent??? eu nu il consider a fi un motiv destul de bun.....dak tot a dat ban macar sa imi fi dat 1 ora 100 1 saptamana dar niki permanent.....

C@mp3R
16-01-2012, 06:36 PM
ma ai gresit sectiunia intra la cs aici e zm