PDA

View Full Version : Propunere DavidoSpeed [RESPINS]



~Life~
02-02-2017, 07:17 PM
Ar fi o idee buna daca la superslot ati da acces la chatul adminilor ca sa fie putin mai diferit de slot ! :)

~Wolf~
02-02-2017, 07:36 PM
Nu stiu ce sa zic...Comanda este pentru admini nu intamplator.Imi pare rau iti dau :contra: pentru ca slotii nu au comenzi.+ca poate vrea cineva sa raporteze un player,tu ce faci?

-=Christian=-
02-02-2017, 07:46 PM
Ar fi o idee buna daca la superslot ati da acces la chatul adminilor ca sa fie putin mai diferit de slot ! :)

Daca te-ai fi ostenit sa citesti modelul cerere Admin/Slot + Conditii ai fi fazut ca acel grad se ofera strict oamenilor in care putem avea deplina incredere si sa stii ca la super slot ai acces la chat-ul adminilor. :zid:


Super Slot - (Slot + Imunitate - se ofera strict oamenilor in care putem avea deplina incredere)Minim 25 ore jucate pe server + Reclama!
:contra: :zid:

~Life~
02-02-2017, 07:48 PM
Daca te-ai fi ostenit sa citesti modelul cerere Admin/Slot + Conditii ai fi fazut ca acel grad se ofera strict oamenilor in care putem avea deplina incredere si sa stii ca la super slot ai acces la chat-ul adminilor. :zid:


:contra: :zid:

Modelul l-am citit dar totusi sa aiba si niste avantaje pe server nu numai ca avem noi incredere in el...

~TraNda~
02-02-2017, 08:10 PM
Nu dau imumitatea nimanuri => nu se da super-slot!
:locked: