PDA

View Full Version : Download CS:GO [Non-Steam]



-=Christian=-
02-02-2017, 03:14 PM
Am observat ca sunt multi care isi doresc sa joace CS:GO dar nu au posibilitate sa si cumpere STEAM,m-am decis sa fac un tutorial pentru voi.

1. Intrati pe link-ul acesta -> *link sters pentru reclama* <- ,dupa ce ati intrat dati pe -> Torrent Download: CLICK HERE <- (O sa stea ceva la downloadat pentru ca are o memorie de 8,03 GB.

2. Aveti mare atentie la asta:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
O sa il traduc pentru cei care nu stiu Engleza:
TRADUCERE:
Unele software-ul antivirus poate detecta un virus fals pozitiv.
Utilizați unele software-ul antivirus bun cum ar fi Avast sau ESET NOD32.
Īn cazul īn care lansator se blochează rula cu drepturi de administrator.
Instalati All in One Runtimes care DirectX actualizare și instalați .NET Framework 4.
La prima lansare faceți clic pe butonul de actualizare pentru a descărca fișiere de joc.

3. Dupa ce l-ati downloadat intrati in el,asteptati sa se incarce apoi dupa ce s-a incarcat o sa va apara asa:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
V-am subliniat sa sa dati,apoi o sa va apara asa:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Il setati dumneavoastra unde vreti sa se salveze de preferabil in "D" ca in "C" ocupa din memoria windows-ului,dupa ce l-ati setat dati pe instal si asteptati sa se incarce (o sa stea ceva),dupa ce s-a incarcat o sa va apara asta:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Intrati in el cu click dreapta apoi Run As Administrator apoi dupa ce ati intrat o sa va apara asta:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
V-am subliniat ce sa dati.
Dupa ce s-a incarcat o sa va apara asta:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Eu v-am subliniat ce sa faceti dar o sa va explic:
1. Dati pe SELECT VERSION si il setati pe 1.35.2.0
2. Dati UPDATE si asteptati sa se incarce
3. Dati pe VERIFY GAME si asteptati sa se verifice.
4. La YOUR CLAN TAG Va puneti un Tag gen: [wGG,wGods..etc]
5. La YOUR NICKNAME Va puneti numele cu care vreti sa jucati
6. La YOUR RANK lasati cum este
7. Limba o lasati pe Engleza.
8. Apasati PLAY si o sa stea putin dupa care o sa intre in joc,asa:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Cam atat a fost eu sper sa va mearga si voua..dupa ce intrati va faceti voi configurarile/setarile..etc.
Bafta. :)

~Life~
02-02-2017, 03:24 PM
Am și eu acest cs go trebuie să vă instalați separat net.framework 4.6.2 că altfel nu merge...cel puțin la mine

-=Christian=-
02-02-2017, 03:29 PM
Am și eu acest cs go trebuie să vă instalați separat net.framework 4.6.2
Nu trebuie separat,la instalare o sa apara automat tu trebuie sa dai doar "UPDATE".

~TraNda~
02-02-2017, 08:35 PM
Frumoasa reclama facuta altei comunitati :)

-=Christian=-
02-02-2017, 08:50 PM
Frumoasa reclama facuta altei comunitati :)

Nu era o "reclama",era un link catre o pagina de unde putea downloada CS:GO [Non-Steam],d'aia am ales sa pun acel link pe bitly,era folositor pentru cei care vroiau asa ceva tinand cont ca nu exista un tutorial pe forum. ;)

-=Christian=-
12-03-2017, 09:23 PM
Link nou:

Click Here (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) ~>> Online Installation Download
Click Here (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) ~>> Torrent Download

~Wolf~
16-03-2017, 12:37 AM
Scuze că mă bag, dar am făcut asta fără torrent. Dacă vrei pașii anunță-mă(eventual dă-mi PM)

-=Christian=-
16-03-2017, 08:03 AM
Scuze că mă bag, dar am făcut asta fără torrent. Dacă vrei pașii anunță-mă(eventual dă-mi PM)

Cu s-au fara torrent sunt aceeasi pasi de urmat,d'aia am pus 2 link uri de download,eventual si sigur este cu torrent.

JucatorBun
23-03-2018, 09:42 PM
Am descarcat si instalat jocul. Problema e ca nu ma pot conecta pe servere. Ce este de facut ?

~TraNda~
23-03-2018, 10:49 PM
Am descarcat si instalat jocul. Problema e ca nu ma pot conecta pe servere. Ce este de facut ?
JucatorBun
Nici n-o sa te poti conecta la vreun server. E ca si cum ai incerca sa te conectezi cu un kit de CS 1.6 pe un server Steam Only.
Acest CS:Go Non-Steam este de fapt CS:GO crackuit/piratat sau cum vrei tu sa-i spui. Probabil mai avem de asteptat pana cand CS:GO o sa devin cum este CS 1.6, adica sa il gasesti oriunde pe net si sa te poti conecta pe orice server.