PDA

View Full Version : Cerere slot



dizdani
28-01-2017, 02:06 PM
GRAD: Slot
NICK: MOD#>> Chancro ;x
DATA 11/04/1999 (zz/ll/aaaa)
VARSTA: 17
ID DE STEAM: dizdany(da' e cont crackuit, trebuie sa se specifice de joc)
STEAM ID: STEAM_ID_LAN 0 1:15:50 78 3
Adresa contact: Cred ca le aveti din cererile anterioare
EXPERIENTA: 5,6 ani
TIMP JUCAT: lnik (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
PERIOADA: [ban activ]
MOTIV: Vreau sa nu mai intre nimeni in joc cu numele meu.
CUNOSTIINTE: Designer, animator 2d, game developer(incepator)
PROMOVARE: votez serverul, altceva nu am ce sa-i fac
Regulament citit? : Da
Cuvantul cheie: che1e pasare

Cer sa se adauge o parola complicata incat sa nu o pot ghicii nici eu, nu fac cererea ca sa joc, o fac sa nu poate sa intre nimeni pe nume, nici macar eu.(recomand lovirea tastaturii de 5 ori cu ochii inchisi pentru o parola cat mai eficienta)
Am vazut ca Freya si-a reinceput activitatea, ii urez un bun venit calduros. Sper sa faca o treaba buna la fel ca si Lion

-WickedSick-
28-01-2017, 02:10 PM
:contra: in cazul in care ti-sa impus o platire a taxei unban pentru a juca din nou , totusi ar trebuii sa faci o cerere unban .

dizdani
28-01-2017, 02:17 PM
Cer sa se adauge o parola complicata incat sa nu o pot ghicii nici eu.
Nu vreau sa joc. Stiu cum functioneaza chestia cu banul.

Vreau doar sa nu intre nimeni pe nume.

-=Christian=-
28-01-2017, 02:24 PM
:contra: Din moment ce ai luat ban,pe acel nick poate intra oricine,cum a spus si Wick poti plati o taxa unban si apoi iti poti rezerva nick-ul.

dizdani
28-01-2017, 02:28 PM
:contra: Din moment ce ai luat ban,pe acel nick poate intra oricine,cum a spus si Wick poti plati o taxa unban si apoi iti poti rezerva nick-ul.
da..intra toti pruncii pe numele meu si ei primesc dupa acea destroy sau picka sau mai stiu eu ce comenzi.. si dupa aveti un jucator in -

-=Christian=-
28-01-2017, 02:37 PM
Eu nu am vazut acesti prunci intrand pe nick-ul tau,poate ia-i vazut tu :P

dizdani
28-01-2017, 02:47 PM
Nu am mai intrat pe sv de ceva timp..din pacate serverul imi arata ca nu este on. Nu stiu cum mai functioneaza serverul, inafara de forum pe sectiunea asta totul e in ceata. Nu stiu.. vedem de Freya daca doreste sa-mi accepte cererea sau nu. Eu mi-am spus gandurile, hai sa nu mai facem "posturi" daca mai ai ceva de adaugat imi spui prin mesaje.

Freya ♥
28-01-2017, 05:34 PM
:cerererespinsa:
:locked: