PDA

View Full Version : [RESPINS]Propunere Skin



Tata'e
26-01-2017, 09:18 PM
As dori sa propun schimbarea skinului normal pentru vip sau admin cu altul, care sa se poata distinge de ceilalti, deoarece toata lumea doreste sa fie cat mai *special* fata de ceilalti. O sa se intrebe si ceilalti playeri cum pot face rost si ei de skin, si ce trebuie sa faca pentru asta, cred ca foarte multi se vor ambitiona sa obtina skinul, sau alta idee, skinul sa fie primit la un anumit numar de ore (desi nu stiu, probabil prima e mai buna). Spun asta din proprie experienta, am cativa colegi care joaca si ei furien, si i-am chemat sa se alature serverului nostru, prima intrebare a fost: ,,-Ce skinuri au?''..le-am spus ca este ceva in gen clasic si imediat si-au pierdut interesul. Atentie! NU cer sa schimbam serverul radical, cum sunt altele full de arme si tot felul, doar un skin discret care sa atraga privirea jucatorilor.

FrE$h
26-01-2017, 09:23 PM
Mi se pare o idee buna eu unu sunt :pro:

ValeaN
26-01-2017, 09:23 PM
Eu unul sunt :pro: cu prima varianta.

ALX
26-01-2017, 09:28 PM
Cum ti-am răspuns si in privat e o idee buna si daca nu face probleme gen: lag etc ar trebui sa fie bagate acele skin-uri,eu unul sunt :pro: pentru varianta cu fiecare vip sa aiba skin!

|~C.Gabriel~|
26-01-2017, 09:53 PM
:pro: e o idee foarte buna si chiar cred ca o sa atraga jucatori.BV

-=Christian=-
26-01-2017, 10:00 PM
O propunere buna :pro: !

Tzoc1
27-01-2017, 10:44 AM
:pro: O propunere buna.

v3nom
27-01-2017, 12:34 PM
:pro:

Hades killer
27-01-2017, 02:47 PM
:pro: Ar fi o idee destul de buna!

_777_
27-01-2017, 04:14 PM
Eu sunt :pro: cu aceasta idee

Vegas
27-01-2017, 04:34 PM
:pro:

_Rap_
27-01-2017, 07:09 PM
O propunere buna :pro:

MasterkillStrike
27-01-2017, 07:41 PM
:pro: Fara comentariu :))

-WickedSick-
28-01-2017, 04:32 PM
am cativa colegi care joaca si ei furien, si i-am chemat sa se alature serverului nostru, prima intrebare a fost: ,,-Ce skinuri au?''..le-am spus ca este ceva in gen clasic si imediat si-au pierdut interesul.
Imi pare rau sa-ti spun dar ti-ai informat gresit colegii.

-> <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Nu mi-se pare nici pe departe a semana cu skinn-urile de clasic.

Sa-ti reaminteasc cu ce se evidentiaza un VIP fata de un player :

* Preturi reduse pentru iteme (unele chiar la jumatate)!
* Shotgun automat si awp gratuit! [ANTIFURIEN ONLY]
* Limita de HP de 200!
* Limita de AP de 150!
* Laser Sight / Adrenalina [ANTIFURIEN ONLY]!
* Pret Spawn redus!
* Bonus la inceput de runda mai mare decat al unui jucator normal!
* etc.

Aceste beneficii le poate avea orice slot/admin fiindca gradele dupa cum bine stii vin la pachet cu gradul de VIP .

*DEZAVANTAJE: Introducerea unor noi skinn-uri ar atrage atentia celor codati sau care folosesc cfg mai mult decat ne-am dorii , vor stii ca suntem acolo si vor disparea.
Posibil pierderea jucatorilor de pe server fiindca s-au obisnuit cu skinn-urile aferente si nimeni nu a mentionat ca doreste vreo astfel de schimbare pana acum.

Va reamintesc ca server-ul si-a facut simtita prezenta de-a lungul timpului din perspectiva playerilor datorita simplitatii acestuia , fara N knife-uri , N clase de furien , Xp , Credite si alte rahaturi care ar fi facut server-ul ca majoritatea celor din Romania.

Propunere Respinsa !
:locked: