PDA

View Full Version : [IMPORTANT] Notificare - DeathRun



~TraNda~
25-01-2017, 05:58 PM
Dupa cum bine stiti, Freya <3 a devenit noul Owner al serverului. Ea se va ocupa cu aproape tot ce tine de server (cereri grade, unban, reclamatii). Timpul meu a devenit cam limitat avand in vedere ca imi bate bacul la usa :)) .
Asta nu inseamna ca eu n-o sa mai dau cu ochiul pe server sau sa ma interesez de situatia voastra.
Sa nu aud pe X si pe Y ca de ce am pus-o pe ea. Am pus-o din motivul ca ma inteleg bine cu ea si am incredere in ce stie sa faca. Am cautat un om cu care sa ma inteleg, sa nu apara certuri s.a.m.d fiindca tot eu as fii fost ala stresat.
Sanctiunile tot eu le voi lua, pe baza dovezilor aduse de Mikii(freya), asa ca tot nu scapati de mine :) .

NOTA: am sa va rog sa terminati cu comenzile aplicate unui altuia. Vad ca acest fenomen deja a luat amploare intre voi si nu imi place. Am vazut chiar si banuri date intre voi, ceea ce ma cam irita, dar de data asta trec cu vederea. Data viitoare n-o s-o mai fac!

Concluzie: aveti grija de gradul vostru. De acolo de sus tot eu veghez >:)

-=Christian=-
25-01-2017, 06:09 PM
Bai ce sa zic,bafta la bac si sa-l ei cat despre Freya nu cred ca va zice nimeni ca de ce ai pus-o pe ea,si chiar daca va zice asta este descizia ta si trebuie sa o respecte,eu unul o voi ajuta cu ce pot daca este nevoie,iti urez bafta si tie la bac si ei cu server-ul :).
PS: Sa revi cat m-ai repede.

Mars
25-01-2017, 07:08 PM
Succes la bac și mie la examen desigur :D . Avem încredere in ceea ce faci, cel puțin eu. Chiar mă bucur pentru Freya !

-WickedSick-
25-01-2017, 07:20 PM
Succes la bac LiOn :)
Cat despre Mikii , mi-e teama sa nu se descurce mai bine ca tine ;)) .
Ps: Glumesc :P

~TraNda~
25-01-2017, 07:22 PM
@Wick: chiar nu ma supar. Stii cum se zice: "elevul si-a intrecut profesorul" . Asa sper sa faca si ea :)

Freya ♥
27-01-2017, 12:13 PM
E puțin nașpa că sunt în sesiune, dar când termin cu examenele, revin în forțăăă. Baftă nouă la exameneee!
Cât despre noua veste, nu știu dacă e una bună sau rea pentru voi, cert e că voi încerca să fac tot ce pot eu mai bine. Pupic.

dizdani
28-01-2017, 01:53 PM
De acolo de sus tot eu veghez inca n-ai murit...sau macar pana la bac cand o sa vezi subiectele :))
Succes in acumularea de informatii pentru examen, si eu am bacu' anul asta si nu ma prea stresez am profi' buni, sper ca si tu la fel.xD Nu prea am mai intrat pe forum din motive personale pe server nu mai zic daca vezi pe oricine cu numele meu sa ii dai cea mai dura comanda, am inceput sa primesc mesaje ca li' s-a stricat cs'u la niste prunci care or jucat cu numele meu..tot eu eram de vina..
Ne vedem in vara cu bacul luat :> bafta.