PDA

View Full Version : [RESPINS]Chat WarGods



DarkRed
23-01-2017, 10:51 PM
Salut ,cum bine stiti nu mai avem chat ,deoarece consuma foarte multe resurse am gasit o modalitate unica :troll: de a comunica unii cu altii .
Aceasta este discord .
Sunt sigur ca stiti ce este .

Am "creat" un server ce are 4 canale unde vom putea sa comunicam ,acestea fiind :

general_chat - Aici va avea acces absolut oricine
vip_chat - Aici vor avea acces doar cei ce au grad VIP pe forum
manage_chat - Aici vor avea acces doar Administratorii si Moderatorii
steam_zone - Aici va avea acces absolut oricine ce vrea sa discute despre steam


Link-ul de unde puteti accesa acest server este : WarGods Discord (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Chiar daca comunitatea dispune de server de TeamSpeak ,dupa parerea mea acesta este inutil .
Serverul de Discord poate fi accesat cu doar un click .

-WickedSick-
24-01-2017, 12:45 AM
Există N rețele de socializare unde se poate comunica + chat-ul privat de aici ,este inutil după părerea mea ,dar apreciez faptul că ți-ai dat silința !

~Life~
24-01-2017, 08:51 AM
Nu am grad pe forum ca să răspund aici dar știu exact despre ce vorbești ! Cu discord am și eu un chat numit WarGods ! E o idee buna !

EDIT : Apropo voi aveți pagina de Twitter ?
EDIT 2 : Prin pagina de Twitter mă refer la un cont cu numele WarGods !
EDIT 3 : Am cautat pe twiter wargods community si nu am gasit nimic ! Am facut eu pagina ! O sa ma ocup de pagina zilnic ! : <b>You have to register to ba able to see this link</b>

F0rS3ti
30-01-2017, 08:19 AM
Dupa cum am mai precizat in alt post, exista 8 iconite in stanga paginii jos, iar una din ele e "Chatrooms", unde se poate crea un chat si vorbi!
:locked: