PDA

View Full Version : Important



petryca
10-01-2012, 11:09 AM
Am vazut cererea lui EmOBoy...o cererea interesanta....
Spun aces lucru deoarece am observer ca el, pe langa cerintele cererii,a adaugat ceva,suplimentar...

Nick : EmOBoy ;x link gametracker : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mi s-ar parea interesant,daca pe langa cerintele actuale ale cerereii slot/admin/upgrade,s-ar adauga o astfel de cerinta: "Link cu ore jucate"...
Astfel am vedea daca stie sa-si vada orele jucate,am putea vedea iscusinta cu care nvigheaza pe gametracker...
Referitor la ceea ce a spus KING:
Nu poti sa te uiti cite ore ai si sa nu scrii in cerere "nustiu nu ma uit". Pina la slot mai ai mult, si termina odata cu cererile astea.
am putea vedea daca doritorul de slot/admin/upgrade,stie sa navigheze pe gametracker...
Astept pareri din partea adminilor,sloturilor dar si a jucatorilor,si bine inteles decizia ownerilor....
Multumesc...
:ass:

C@mp3R
10-01-2012, 04:31 PM
e o ideie buna eu sunt :pro:

gbz
10-01-2012, 09:14 PM
sunt :pro: pentru ca am mai vazut si la alte forumuri in loc de orele spuse.. sa punem link catre gametracker.

WarGods | AbySs
18-01-2012, 10:40 PM
Este o idee interesanta intradevar. Dar, trebuie sa pun un "dar" aici pentru ca istoria ne arata un "dute-vino" :)
Daca cerem un link catre gametracker nu va mai fi pentru ei nici o inginerie sa scrie pe google "gametracker". Nu le testam iscusinta in nici un fel, plus ca sunt copii care pun la cerere 213131 ore facute, fara sa stie ca noi ii putem verifica si astfel sa si vedem de ce sunt in stare :). Parerea mea este ca ar trebui sa lasam asa cum este momentan, desi ideea lu' Petryca imi surade si mie(poate fiindca sunt mai lenes :)) ).

petryca
18-01-2012, 11:58 PM
M-am gandit ca acest lucru ar fi interesant si in acelasi timp benefic, deoarece ne-ar scuti in momentul in care dorim sa ne pronuntam asupra unei cereri slot/admin...
Sincer,nu cred ca ai chiar atat de multa satisfactie sa intri pe google>gametracker sa adaugi serverul,si altele care se fac pana la depistarea jucatorului si ulterior a numarului de ore jucate de acesta...
Mult mai simplu,din perspectiva mea,ar fi ca printr-un simplu click sa vedem numarul de ore jucate de doritorul de slot/admin...
Multumesc;)
:ass:

WarGods | AbySs
19-01-2012, 03:02 AM
Din acest punct de vedere ai dreptate.