PDA

View Full Version : cerere slot KeNnT.



KeNnT.
03-01-2017, 09:04 PM
GRADUL: Gradul dorit (din lista de jos): Slot
NICK: numele cu care joci pe server (toate): KeNnT.
VARSTA: varsta reala, nu minciuni: 16
ID DE STEAM: ID-ul contului de Steam, urmat de [Original] sau [Crackuit]:Nu am
STEAM ID: Steam ID-ul daca il stiti (ex: STEAM_0:1:12345678):nu-l stiu , dar intru pe sv sa aflu daca e nevoie
ADRESA CONTACT: ID-ul de mess, adresa de e-mail sau link profil facebook:Mess , cristiansebastian98@yahoo.com si furuscristian91@yahoo.com
EXPERIENTA: experienta in adminat: 6 ani
TIMP JUCAT: Link de la GT.com cu orele jucate pe server [CLICK AICI!]<b>You have to register to ba able to see this link</b>
PERIOADA: cand joci mai des (ziua, dimineata, seara, in weekend)Ziua si seara mai des
MOTIV: un motiv relevant pentru care doresti admin/slot/upgrade: sa ajut sv , imi place sa joc pe el , dar unii playeri injura sau fac chestii ce apartin regulamentului si nu pot face nimic
CUNOSTIINTE: ce stiti sa faceti? (ex: pluginuri amxmodx, editare grafica, scripting html/php, : programare IT, harti cs, etc): pluginuri amxmodx
PROMOVARE: In ce mod veti promova serverul? Donatii (ce tip de donatii), Boost (sms la servicii de boosting), Reclama (massuri, status, facebook, reclame pe site-uri, afise, etc.)massuri, reclame pe site-uri
REGULAMENT Ai citit regulamentul?: Citit si invatat

-=Christian=-
03-01-2017, 09:25 PM
Este o cerere inutila si dezordonata rau. :contra: Cererea anterioara ti-a fost respinsa azi + Ca ai doar 15 ore pe server. --> <b>You have to register to ba able to see this link</b> <--

~TraNda~
03-01-2017, 09:55 PM
:contra:

KeNnT.
03-01-2017, 11:17 PM
Pai da dar slotu nu e 15 ore ?

-WickedSick-
04-01-2017, 12:17 AM
Pai da dar slotu nu e 15 ore ?

Este , dar trebuie sa respecti si intervalul de timp impus in "Model Cereri Admin/Slot" !
:contra: .

grasuxxl
04-01-2017, 12:48 AM
CONTRA te gam grabesti la facut cereri

dcdaifa
04-01-2017, 02:50 AM
contra

RaZz0R
04-01-2017, 11:21 AM
respins. nu ai respectat timpul de la respingerea cererii