PDA

View Full Version : Reclamatia NA'vi



RaDu.
05-01-2012, 10:14 AM
Eu zic sa fiti atenti la Na'vi sau ceva de genu, azi-dimineata avea silent.Am vrut s-ai fac demo baiatului, da..inainte de asta i-am zis ca osa aiba ban,si tipu a iesit imediat..si n-am mai apucat sal fac...eu zic doar sa fiti cu ochii pe el ,CA PUTE RAU!;)

AnOnIm
05-01-2012, 10:26 AM
O sa fim cu ochii pe el . data viitoare cand te apuci de un demo ,taci din gura ...nu`l mai ameninta,ca sa fuga.

RedMan
05-01-2012, 01:51 PM
Mereu se intampla asa ... acum nu vorbesc de cazul lui RaDu. ci in general. Se mai trezeste cateodata ceva semi-zeu d-asta de cartier care intra pe server o singura data ca l-a gasit la "find Servers" si intamplarea face ca atunci cand intra el sa fie si unu sau mai multi codati . Deja codatii s-au JMecherit si anume ca atunci cand un admin se pune spec deja o lasa mai moale sau il scot de tot. Asa ca adminu sta pe anumitele persoane cand moare sau depinde de situatie . si romanasu` nostru care nu a mai fost vazut pana acum incepe : ca bagamias ca faceamias ca nu stiu ce .. admini de nimic dormiti pe voi ... is lista poate continua . Asa ca daca nu sunt spectatori , nu inseamna ca admini nu isi fac treaba :). Pace !

Edward /A/
05-01-2012, 02:02 PM
Nu ca faza e ca vroiam sa ma pun spek sa fak blind se baga si asta spec avea scor gen 40-2 si voiam sa ma conving
Dar cand eo eram spek secunda uramtoare era si el spek
Daca nu crezi bai radu ca eo asa joc aveam si wac'u ,,Wargods Anti-Chat"
Dar nu mai stiu sigur ca nu am jucat decat 15 min si am iesit

Si.................. Ce le poRuncesti tu la admini sa fie cu Ochii pe mine
Mi s-au facut nnnnnnnnnnn poze pe sv si Afla verdictu
,,Curat " [ Radu.]

RaDu.
05-01-2012, 05:03 PM
1.Nu trebuie sa te aprinzi asa daca nu ai avut nimic:)
2.Nu am poruncit ,cine sunt eu sa poruncesc cuiva :-j,ci doar a fost o sugestie:).
3.Si...eu faceam referire la aim,nu..la...wall sau altele.Asa ca nu ma intereseaza cate ss-uri ti s-au facut.
(pt mine e doar un joc,nu fac caz din asta sau altele,doar ca am zis sa fim oameni!)

RedMan
05-01-2012, 05:12 PM
Daca vrei sa fim oameni da`l in Doamne iarta`ma pe copos si hai in groapa cu mine si cu sky :))

RaDu.
05-01-2012, 05:24 PM
:)) Ne-am obsinuit cu el ...Da-l in Doamne iarta-ma:))!

Edward /A/
05-01-2012, 07:10 PM
Oameni ma Oke ma sa fim Oameni
Atentia catre mine Admini de Aici in colo
De aici in colo WarGodsAnti-Chat activ mereu Ca sa nu mai fiu luat peste picior xD:D





Bafta si Norok In 2012 ::D:D:D:DDxDxD:D

Rapid1923
05-01-2012, 08:39 PM
Daca vrei sa fim oameni da`l in Doamne iarta`ma pe copos si hai in groapa cu mine si cu sky :))

Luati-l pe savulescu pentru un menage a trois :))

daniel_San
05-01-2012, 09:11 PM
Edwarde...esti un geniu. Am stat 3 minute sa descifrez ce ai scris(din cauza K-urilor, Capsului alternat si multe altele), dar ai scris corect trecutul verbului "a vrea" ,ai folosit cratimele corect si ai articulat "ochii" bine. Incredibil ma=))
Esti primul caz la care m-am chinuit sa inteleg mesajul, dar care a scris corect:)))

Edward /A/
05-01-2012, 09:24 PM
GG Daniel
Si mai am si eo o problema cu o eroare la redirecte :((:((

RedMan
05-01-2012, 09:25 PM
Strigati toti: sa ne C.F.R pe Rapid cu tot cu razvanelu si chitrosul de copos :))

XeLa
08-01-2012, 02:17 PM
Radule cand mai suspectezi pe cineva de cod dai un @sayteam sa se uite pe el,daca nu e nici un admin treci putin spec si fa chiar tu un demo.
Banurile se dau pe dovezi.


:locked: