PDA

View Full Version : papa



dizdani
30-12-2016, 05:10 PM
Dupa cum stiti ieri testul meu wcd a iesit negativ cu gasire de cfg suspect. Nu intru in detalii, am primit shock pe sv etc etc. Vreau sa va spun ca in perioada jucata de mine pe sv cat de mult m-am bucurat ca am fost alaturi de niste persoane ca voi, si unele mai putin minunate ihm>.>.. Va urez tuturor o perioada cat mai indelungata pe comunitate, respectiv server, sa ajungeti rank1 in toate topurile cu serveru' si sa nu mai aveti jucatori "toxici" sa zic asa.. da.. o sa imi fie dor de agramantii de pe sv...de admini, rog pe Bogdan daca vede postarea sa aibe grija de clanul mod si daca e ceva sa ma contacteze pe privat. Animatia cu reclama am sa o termin cum am promis, caci m-am bucurat de gradul de Super-Moderator chiar inainte sa o finalizez. Cam atat am avut de spus ..presupun ca nu am sa mai joc cs o perioada luuunga.. ma pun sa invat pentru bac..dupa o sa am treaba cu facultatea..dar fiti fara grija eu o sa mai 'veghez' pe server nu va faceti griji, cand va asteptati voi mai putin. Bafta la toti in continuare si Sarbatori fericite.

~TraNda~
30-12-2016, 05:18 PM
Banul iti expria dupa 10.000 min. Nu ai luat permanent, tocmai ca dovada pt efortul depus de tine. Imi pare rau ca s a ajuns aici, dar ti ai facut o sigur.
Pe server poti reveni dupa ce iti expira banul, cu gradele mai greu, dar discutam.
Am avut incredere in tine, ti am dat chiar super-administrator, insa m ai dezamagit profund.
E alegerea ta daca mai vrei sa revi alaturi de noi dupa 10.000 min sau vrei sa dispari de tot. Eu ti am dat sansa sa imi demonstrezi ca nu esti un jucator de cfg.

dizdani
30-12-2016, 05:22 PM
Adevarat..stiu te-am dezamagit si ma simt prost pentru chestia asta ca stiu ca am discutat pe mess' acum cateva zile despre problemele cu cfg. .Din neatentie cfg'ul a ramas acolo si acum imi suport consecintele.

~TraNda~
30-12-2016, 05:29 PM
Ca ti ai uitat tu cfg ul acolo sau nu e problema ta, nu a mea. Mie nu mi confirma nimeni ca asa e sau nu. In plus ai incercat sa fentezi wcd ul, deci ceva tot aveai de ascuns.

-=Christian=-
30-12-2016, 05:50 PM
Cum a spus si Lion,ti-ai facut-o singur insa poti reveni dupa ce ban-ul expira,asta este decizia ta daca mai te intorci sau nu.Bafta cu bacul si facultatea!

Bogdanxdd
31-12-2016, 12:00 AM
O sa am grija cum pot de clan, mai discutam, imi pare rau sa aud ce s-a intamplat, mai ales ca stiu intr-un fel cum sta situatia si e oarecum si vina mea. O sa se rezolve, si vreau sa iti mai zic ca stii unde sa ma mai gasesti.. Poate mai jucam din cand in cand, dar pana atunci sper sa se mai linisteasca putin lucrurile.

-WickedSick-
31-12-2016, 12:40 AM
Nu e un capat de lume , dupa cum a spus si LiOn. ban-ul expira in 10.000min (6 zile) , timp in care ai si alte alternative , ele fiind celelalte servere ale comunitatii .

~TraNda~
31-12-2016, 01:18 PM
:locked: