PDA

View Full Version : Red man



Canalia
01-01-2012, 02:14 PM
Redman daca tot ai dat vot la cererea amicului tau spike awp n-ai avut bunul simt sa ramai si sa vezi ca a iesit lumea din cauza votului tau. Daca tot ne luati la misto de ce nu mergeti voi sa jucati in alta parte cs.
Ai votat trei harti rezultatul ne fiind awp ai dat awp ca ti-a zis spike. Lumea de pe sv era iritata de votul vostru insa voi nicio treaba, spike ne indemna la tacere cu " liniste in sala" iar tu ne secai ca vrei sa ne saturam de awp cu toate ca nu a vrut nimeni asa ceva. N-ai avut bunul simt sa ramai pana la final sa vezi rezultatul si ai iesit si tu si spike dupa maxim 7,8 minute. Atat tu cat si Spike nu meritati nici macar slot. Daca Aladin a ramas fara admin pt simplu fapt ca a fost "tare in gura" cu unul dintre sustinatorii servrului voi doi ce meritati ?

RedMan
01-01-2012, 07:07 PM
canalia mie nu`mi place sa ma cert dar daca tot am inceput sa discutam hai sa discutam:
tu ai venit direct pe harta aia cu gura mare la mine fara sa sti ce s`a intamplat pe harta dinainte ( d2 ) . toata lumea zicea din toate partile , si anume : "rtv all" , "bagati un awp " "schimba" si lista continua . Am intrebat pe admin chat de vreo 3 ori pe baieti : bagam la vot un awp ??? dar a batut vantul ... asa ca am facut ce am crezut de cuviinta ... Cred ca deja se comenteaza cam mult pe tema hartilor , cel putin asta e parerea mea in ultimele zile ... toata lumea e nemultumita , toata lumea vrea altceva , mai sunt "pensionarii " de pe server care mai joaca de distractie si se mai strang pe cs la o caterinca . In rest toata lumea se injura pentru nimicuri . Fiecare se crede mai bun decat celalalt si toata lumea se crede sefa mai ales cand e vorba de relatia player - admin . Afirmatii de genul "ba schimba " sau "jeg de harta" sau "aaaaa nu nu asta...vrem snow sa jucam ca butii 8 vs 8 si sa ne rupem capu, sa facem frag`uri !!!!! " sunt la ordinea jumatatilor de ora :) .
Deja am cam deviat . Ideea e urmatoarea : daca am gresit cumva legat de schimbarea hartii aleia,sau orice altceva voi fi sanctionat in felul in care decide conducerea .
Pana atunci scuze comunitatii pentru greselile de pana acum ( mai mici sau mai mari ) si astept "sentinta " . Numa` bine si LMA !

Edward /A/
01-01-2012, 07:16 PM
Bai Canalia scz ca ma bag asa e si Capi si sNK si eo si etc. etc. etc. Au zis : ,, Dati ma rtv " ..... ,, Dam o india "
Deci baiatu ne-a fakut pe plak noua






La Multi Ani ! ! ! ! !! !! ! ! !

edward
01-01-2012, 07:46 PM
A gresit intr-un fel Red, dar si eu as face la fel in locul lui.
Nici mie nu imi place sa vad cum zmeii serverului se lupta cu maritii nostri admini, pentru faptul ca harta este lame !

Canalia
01-01-2012, 08:01 PM
Bai fratilor, ca inalta zmeu ca face nu stiu ce "pensionarii" de pe server, nu a schimbat harta ca se juca pe mapa de lame, nu vorbiti aiurea, omu' a schimbat harta dupa ce in prealabil se votase altceva, a mai dat un vot ca i-a cerut spike nu ca era lumea deacord...
Daca era unul dintre pensionarii serverului nu cred ca te aventurai sa faci fandarile astea. Ca idee, intre noi pensionarii si voi mimozele se intrevede o relatie simpatica. La randul meu am parte de contestatari si chiar dintre cei cunoscuti personal. Personal tin sa evidentiez ca nu redirectele si prezenta constanta pe server iti da meritul sa fii admin.

RedMan
01-01-2012, 08:15 PM
treaba e ca daca nu vroiau awp...nu dadeau da ... a castigat harta aia cu vot majoritar... nu este treaba nimanui ca 80% din jucatori ( poate mai bine) apasa "1 " cand e de votat ... fara macar sa citeasca ce scrie acolo ... daca te`a deranjat chiar asa de tare gestul meu imi cer scuze "public" fata de tine desii nuprea ar fi cazul ... dar dupa cum ti`am mai zis nu imi place sa ma cert mai ales la inceput de an. sper sa se rezolve rapid treaba si toata lumea sa fie multumita :)

edward
01-01-2012, 09:34 PM
Mai bine lasam asta in seama celor cu grade mai mari.

RedMan
01-01-2012, 10:45 PM
Corect edw :)

godless
01-01-2012, 11:53 PM
ce aveti ma? s-a incins tarata in voi?:D! numa nebuniiii, mai puneti si voi frana si una alta.... ca de cateva zile vad numa nemultumiri! intr-adevar redman ai cam comiso:1) evita sa dai la vot doar o singura harta! 2) nu trebuia sa iesi la doar cateva minute dupa ce ai pus harta!3) innainte de a iesiii mai intreaba si tu oamenii ce harta vor si daca ramane aia! 4) pe de alta parte io chiar nu am nimic cu tine, de inteles ne-am inteles mereu! laurinho fii si tu prales mai intelegator, numai pune la suflet toate astea.. e si el la inceput, unii invata mai repede altii mai incet:D, traznai mai fac si io desi am adminu de ceva vreme!:D si mai lasa-ti certurile ca sa nu intru io in voi sa va rup picioarele:))))
vreau sa aud "e armonie-n casa noastra, dragostea e everywhere":))))

RedMan
01-01-2012, 11:58 PM
"A infloriiit muscata-n glastra , Stelele e sus pe cer " :)))
am recunoscut ca am gresit dar dupa parerea mea nu cred ca am facut niciodata o obisnuinta din asta :D

godless
02-01-2012, 12:03 AM
ti-am spus esti ok...la modu ca nu am avut nici o divergenta de niciun fel cu tine, na traznai mai fac si io:D mai imi prind urechile in butoane:D!

Rapid1923
02-01-2012, 12:25 AM
Nu prea am inteles-o p-aia cu "pensionarii". Ma lamureste si pe mine cineva? Iar harta awp cand e lume multa nu se baga.

RedMan
02-01-2012, 01:32 AM
= batranii = "vechii" serverului = consacratii = cei dintai ... un soi de gluma ce nuprea a tinut la public

Rapid1923
02-01-2012, 01:43 AM
Pensionarii au probleme cu erectia de regula, ceea ce la noi nu e cazul!

RedMan
02-01-2012, 02:03 AM
ce pot sa zic .. exceptiile confirma regula

Sky
02-01-2012, 03:02 PM
= batranii = "vechii" serverului = consacratii = cei dintai ... un soi de gluma ce nuprea a tinut la public

Nu e gluma pretenas, e realitate ;;) , Rapid e inca viril, cat despre Canalia......inca n-am aflat cine e :)))

FragNSTein
02-01-2012, 04:38 PM
Nu e gluma pretenas, e realitate ;;) , Rapid e inca viril, cat despre Canalia......inca n-am aflat cine e :)))
E unu caruia se pare ca ii place sa faca post-uri si sa se ia de admini :))

RedMan
02-01-2012, 08:55 PM
Nu e gluma pretenas, e realitate ;;) , Rapid e inca viril, cat despre Canalia......inca n-am aflat cine e :)))
Rapid ca persoana e viril .. ca echipa ... :-J ... cat despre canalia ... din cate stiu eu este sancez :D

Canalia
02-01-2012, 09:13 PM
Frag bag de seama ca ai fost cuminte in 2011 si cand ai stat in poala la mos craciun soarta ti-a suris, i-ai spus poezia ta preferat "eu sunt mic tu fa-ma mare"...ai facut revelionul cu Zana Maseluta.
Lu' gloaba de sky ce sa-i zic are si el dreptate el admineaza virilitatea pe sv, manca-l-ar nenea pe el.
redmen stai tranquillo cioaca ca noi glumim.

RedMan
02-01-2012, 09:31 PM
da..am vorbit apoi cu sky pe joc si mi`a zis. parea apoi prostesc sa vin aici sa dau edit ca numai avea nicio noima :)

-=MaX=-
04-01-2012, 12:25 AM
Bai asa de mult va plictisiti voi acolo pe server... ce problema mare frate ca "s-a schimbat harta" incredibil... hai sa luam ma adminele la toti ca si-asa sunt atat de multi incat ma streseaza toti pe mess sa intru sa schimb harta, ca sunt prea multi si de, sa luam adminele.... se ajunge iar aiurea ca pe vremea lu k33n si o sa fie naspa... daca va continua asa treaba vor aparea din nou cele 2 tabere: "vechii" si "noii" si sa vezi atunci trafic pe forum... am reusit in final sa creez o cale de mijloc care insistati si faceti tot posibilul sa o faceti sa dispara... treaba voastra dar daca continuati asa, ma retrag din nou pe zombie si imi vad de treaba acolo si jucati iar 5 vs 5 toata ziua... dar sa nu va aud ca va plangeti ca nu e lume pe server!
Si ca veni vorba de nemultumiri, Vineri va fi sedinta! sa nu prind pe unu ca lipseste!

:locked: