PDA

View Full Version : Reclamatie 7Days



Nigga*>?<
22-12-2016, 12:04 PM
Edit: retrag

ALX
22-12-2016, 12:14 PM
Hm,deci sa lamurim putin situația, am fost si eu on dar nu eram atent,in primul rând 7Days a greșit pentru ca nu s-a putut controla,nu are dreptul un admin sa faca un player but, dar la nervi mai zici,nu te-a înjurat, nu nimic, cat despre chestia cu mutatul,am observat ca e la modă sa muti cand sunt in viata,e la moda sa muti helperi etc dupa cum vrea "cocoșelul" tau,in privința asta a greșit 7days,dar tu trebuie sa faci reclamatie pentru chestia asta? Parca eram colegi,parca wick a mai atras atenția in privința asta, dar vad ca voi va comportati ca niste copii!!

7Days ★
22-12-2016, 01:10 PM
Oxe invata sa vorbesti cum trebuie,daca te iau incepi sa te oftici sa imi zici jet sau ca sunt slab? vedeti man de jocul tau,la tine toti sunt slabi imi spui tu ca eu cu Darius suntem palete,ai grija cu comportamentul tau si cu limbajul tau de camp,cuvantul BUT nu e o jignire ,cuvantul asta il folosesc majoritatea playerilor / adminilor.
->><b>You have to register to ba able to see this link</b>

-=Christian=-
22-12-2016, 01:39 PM
Deci,el nu are de ce sa primeasca -1,pentru ce? ca te-a facut BUT,asta nu este nimic daca stai sa te gandesti pentru ca tu l-ai "intaratat" sa iti spuna BUT,gag-ul l-ai primit pe buna dreptate,mai terminati-va cu chestiile astea copilaresti,cum ar fi: "este slab,campeaza,etc" astea sunt niste prostii.

Nigga*>?<
22-12-2016, 02:04 PM
Cumetre , tu ai început . Ai spus că eu sunt slab, ca stau numa spec. Si cu Darius , faza e mai veche . Când mi a cerut wg si nu știa să l verifice . Acu e ok Omu + ca palete nu e jignire ( dacă mă iau după tine ) , palete este un cuv pe car îl folosește toată lumea . Vina este a ta pt ca tu m+ai făcut camper si eu m am apărat , dupe ce te ai ofticat, ofc

Alexalex97
22-12-2016, 04:28 PM
Frate cand se termina odata cu chestiile astea minore? Asta-i un comportament de copil , incercati si voi sa fi-ti uniti ca de aceea suntem un grup , trebuie sa ne avem toti ca fratii sa fim uniti , macar acum in prag de sarbatori , nu trebui sa purtam dusmanie pe nimeni sau sa facem nush ce reclamatii unui coleg , cu asta ce rezolvati? nu rezolvati nimic , Maturizati-va ca va comportati ca niste copii!

Nigga*>?<
22-12-2016, 05:08 PM
Eu retrag ,dar sa o lase ușor de acum

MasterkillStrike
22-12-2016, 05:28 PM
Oxe invata sa vorbesti cum trebuie,daca te iau incepi sa te oftici sa imi zici jet sau ca sunt slab? vedeti man de jocul tau,la tine toti sunt slabi imi spui tu ca eu cu Darius suntem palete,ai grija cu comportamentul tau si cu limbajul tau de camp,cuvantul BUT nu e o jignire ,cuvantul asta il folosesc majoritatea playerilor / adminilor.
->><b>You have to register to ba able to see this link</b>

Spusele tale te descriu foarte bine ;)

-WickedSick-
23-12-2016, 02:24 PM
Reclamatie puerila !
:locked: