PDA

View Full Version : Salutaree!



-=Christian=-
21-12-2016, 06:33 PM
Salutare Tuturor :)

In primul rand vreau sa va urez Sarbatori fericite tuturor.Asta este primul an in care pot spune ca-l petrec alaturi de comunitate,de voi si ma bucur foarte mult pentru ca v-am cunoscut,pe unii dintre voi cu care mi-am petrecut ceva timp,chiar daca nu sunt chiar asa de vechi. Cu ocazia asta vreau sa-mi cer scuze si celor pe care i-am suparat,(daca am superat) :)) si imi cer scuze si celor dupa Classic pentru cele spuse,
nu am vrut sa supar pe nimeni si d'aia imi cer si scuze chiar daca unii nu merita dar imi cer scuze si lor cu ocazia sarbatorilor.
Asa deci cum am zis imi pare tare bine ca v-am cunoscut pe toti si mai vreau sa le multumesc celor care m-au ajutat cand am fost la inceput si nu stiam
mai nimic :)),multumesc tare mult pentru ajutor,unii chiar sunt jos palaria si ma bucur ca exista oameni ca voi in comunitate.
Si inca ceva,felicitari Tiger pentru efortul depus pentru aceasta comunitate,caci tu esti cam singurul care a mai ramas dar chiar daca ai ramas singur ai ridicat comunitatea foarte mult,inca o data felicitari si tino tot asa bot,faci o treaba foarte buna si tu si ceilalti admini.
Inca o data Sarbatori Fericite tuturor din Comunitate si imi pare bine ca v-am cunoscut. ;;) :*

~TraNda~
21-12-2016, 06:45 PM
Sarbatori fericite!

Gambler
21-12-2016, 08:18 PM
Sarbatori fericite!

lAsuStarl
21-12-2016, 08:21 PM
Sarbatori fericite si voua, si tuturor, dar pot sa specific ca Tiger nu e singur, pentru ca mai sunt persoane pe langa el, chiar daca altii nu vad :)) , sarbatori frumoase tuturor inca o data !! :)

-=Christian=-
21-12-2016, 08:45 PM
pentru ca mai sunt persoane pe langa el, chiar daca altii nu vad :))
AsuStarl,eu nu m-am referit la asta,depinde ce intelegi tu. ;)

-WickedSick-
21-12-2016, 09:12 PM
Sarbatori fericite tuturor ! :)

dizdani
22-12-2016, 05:13 PM
*Life hacks* ( cum sa faci posturi?)
1. Comenteaza "Sarbatori fericite"
2. <b>You have to register to ba able to see this link</b> 0.0'
3. Repeta pasul intai la orice postare.
4. <b>You have to register to ba able to see this link</b>
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Cristi, chiar daca nu te cunosc asa de bine imi pot da seama ca esti o persoana care se implica in toate. Pot sa spun ca ai ajutat multe servere ( inclusiv deathrun prin boost) de cand esti in comunitate, sper sa nu ne 'parasesti' prea curand.

FrE$h
22-12-2016, 08:24 PM
Sarbatori fericite tuturor ! :>

MasterkillStrike
24-12-2016, 03:08 PM
Sarbatori fericite tuturor ! :santa:

~Life~
01-01-2017, 12:09 AM
La mulți ani va urez și eu la toată lumea !