PDA

View Full Version : Reclamatie Spike



edward
31-12-2011, 04:32 PM
Din cate am inteles, cum prind un admin ca injura, ban sa il ard.
Astazi 31.12.2011
Domnul' Spike s-a crezut in garla, injurand si certandu-se cu alti doi jucatori. Am sarit peste asta, nu am zis nimic. Pana il vad ca face crize si injura un alt jucator.

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Juca cu numele Rampapapam sau cum dracie il are, si mi-a placut ca dupa ce a facut tambalaul, s-a decis sa dea un /admins si sa intrebe cine sunt ( jucand cu numele wGods | Grimmjow ) desi il folosesc de aproape o luna.

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Cred ca ar fi cazut sa se intre tare in adminii care se comporta asa, macar daca era pe admin chat ! Cum fac eu cand sunt momente de lag, injur de imi sar capacele pana imi revin, dar e pe admin chat !

seight
31-12-2011, 06:19 PM
cine e spike asta e prima data cand aud de el..Revenind la subiect ai dreptate ed but trebuia sa vb frumos pe chat normal...da ce sa-i faci unii sunt mai salbatici

edward
31-12-2011, 08:17 PM
Nu e din cauza asta, dar dupaia ne miram de ce se injura playerii etc.
Si noi ii sanctionam, pei normal din moment ce adminii isi permit sa injure si sa incurajeze astfel de actiuni !

Aladin
31-12-2011, 08:28 PM
seight, spike e un jucator mai vechi pe srv, eu cel putin il stiu cand am venit prima data aici

intradevar, vocabularu lui nu este unul decent si drept de slot/admin, dar sa fim sincer ca deja multi exagereaza,si pentru orice "iesire" se ajunge la reclamatie
in loc ca noi. slot/adminii sa avem grija unii de altii, sa ne ajutam unii pe altii, asa cum suntem noi;),, noi nu stim unde sa cautam sa ne facem rau :-j, asta face rau comunitatii, nu noua personal

Canalia
01-01-2012, 12:00 PM
Seight de cat timp joci pe sv'ul asta?, sa-ti facem o lista cu toti adminii sa nu te mai traga forumul de mana la 4 dimineata.
Ce repede ai rezolvat problema, nu-l cunosti ,e admin, il cataloghezi drept salbatic si pe viitor te astepti sa-ti vorbeasca frumos.

spike
01-01-2012, 07:46 PM
Scuze ptr ca am comis'o. Aveam nervi intradevar. Seight vezi'ti de patratica ta acolo ca mai bine nu te cunosc nu ma cunosti ca nu am timp sa intru in polemici cu tine. Pace!!! LMA allz!!!
GG ed ptr promtitudine :X :))

cotoi
01-01-2012, 08:14 PM
iti ceri scuze acum ca ai injurai pe jucatori noi daca injuram luam gag sau ban da voi aveti voie nu

WarGods | AbySs
01-01-2012, 09:33 PM
Urat din partea ta Spike.

godless
01-01-2012, 11:58 PM
spike are doar slot acum din cate am observat...asa ca edw esti o panarama:))) imi permit sa spun asta printre durerile de masea care ma ucid cu zile:D! cum am mai spus mai lasa-ti ma si voi cdrturile astea deoparte.....ce dreacu zici ca sunteti de 14 ani si va bateti pe trenulete:|

seight
02-01-2012, 10:46 PM
Seight de cat timp joci pe sv'ul asta?, sa-ti facem o lista cu toti adminii sa nu te mai traga forumul de mana la 4 dimineata.
Ce repede ai rezolvat problema, nu-l cunosti ,e admin, il cataloghezi drept salbatic si pe viitor te astepti sa-ti vorbeasca frumos.

Ma sanchez de unde sa-l stiu daca nu l-am vazut pe srv? Ma refeream la modul cum s-a comportat pe srv... nu cred ca m-ai vazut pe mn sa incep sa injur playeri.. Si daca a vb asa cum trebuia sa il caracterizez , ingerasul cum vrei? Si continui sa cred ca ai ceva cu mine

XeLa
15-04-2012, 05:57 PM
:locked: