PDA

View Full Version : Retragere WickedSick`[DeathRun]



-WickedSick-
19-12-2016, 01:21 AM
NUME: WickedSick`
DURATA: Permanent.
MOTIV: Lipsa de activitate pe server , degeaba am activitate pe forum pe aceasta sectiune daca server-ul nu-l frecventez.
MENTIUNI: Nu m-a deranjat nimeni si nici nu m-a suparat de ma retrag , sper ca eu sa nu fi deranjat sau suparat pe cineva cu retragerea mea . Ca sa vedeti ca nu am facut-o dintr-un motiv anume , am optat pe retragere si pe alte servere unde mai aveam grad si nu le frecventam . Ma bucur nespus ca am cunoscut persoane de treaba aici , si prieteni , fapt pentru care va multumesc foarte mult , m-am simtit bine alaturi de voi . LiOn , succes prietene cu intretinerea server-ul , noi ne vom mai auzii oricum >:D< .
Mult succes tuturor ! :*

Mars
19-12-2016, 01:34 AM
Îmi pare râu și chiar dacă nu te cunosc de mult timp pot spune că ești nu doar de treabă dar și mai mult. Serverele necesită așa membri că și tine în Staff. Ne auzim noi pe furien :D Baftă, nimeni nu are dreptul să te convingă ceva, cred că e o decizie chibzuită, toate cele bune și poate să dea Domnul să mai întri pe Deathrun din când în când.

~TraNda~
19-12-2016, 11:16 AM
Imi pare rau sa vad aceasta retragere. Stiu ce inseamna sa nu ai timp, stiu ce inseamna sa te simti aiurea fiindca ai un grad, dar nu poti frecventa serverul.
Desigur, pastram legatura.
Iti voi lasa VIP-ul ca un semn de respect si sa iti ramana Nick-ul rezervat!
Mult succes prietene! :*
:locked: