PDA

View Full Version : Reclamatie !



bubbly
13-12-2016, 04:20 PM
NICK: asdf
VARSTA: 22
DATA SI ORA: 16:00
IP: 93.114.115.35
NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: wickedSick
MOTIVUL: Nu este primul admin care imi dezactiveaza lm-urile , cica pentru block =))))))))) in print-uri mai este si Iswer care nu i convine ceva :D
DOVADA:<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
PS: Dupa am primit gag si dupa ban ,dar nu asta a fost chestia probabil ca meritam :-j imi cer scuze pentru ca l am injurat ,dar deja a fost chiar penibil . in fine asa va pierdeti playerii nu stiti cat am cautat sv ul asta pentru ca mi se pare cel mai bun dintre toate .Avem admin si suferim . >:) [sper sa primeasca un advertisment :))) :)))) :)))) ]

~TraNda~
13-12-2016, 04:25 PM
Asa si? Dovada ca lm urile tale nu erau in block unde e? :) Vad ca tot tu esti ala tare n gura si pui la dovezi doar ce ti convine tie. Tipic copilaresc :-j .
Reclamatie facuta degeaba!

-=Christian=-
13-12-2016, 04:37 PM
Idem LiOn.. :contra:
Lasa si dovezile daca te dai asa de lovit.

RaZz0R
13-12-2016, 04:52 PM
nu ai nici o dovada a laserelor tale care fac sau nu block.

bubbly
13-12-2016, 05:24 PM
Tipic voua imi pierd timpul cu copii de 15 ani , Care nici macar nu va luati responsabilitatea de a face dreptate ,suferiti de admin si va luati apararea intre voi, de aia va pierdeti playerii .
In fine toate cele bune.

-WickedSick-
13-12-2016, 05:31 PM
Dupa cum se vede in primul print , m-ai jignit dupa ce ti-am dezactivat laserele care faceau block ( grasuxxl poate confirma ca a fost block, chiar el mi-a spus sa ti-le scot ) , dupa ce ca dabia esti in stare sa pui un laser , imi faci si reclamatie ..in fine , drumul catre forum spre reclamatii e accesibil oricui , eu nu ti-am impus nimic . Am ezitat in a-ti da gag dupa ce m-ai jignit crezand ca te vei comporta decent , dar ai continuat cu propozitii tipice unui frustrat , mi-ai spus apoi sa-ti dau ban , si ca sa vezi , ti-am indeplinit dorinta , ban temporar de 200 de min. , poate asa te mai calmezi.
Cat despre incidentul cu iSwearSheWas18 stiu aceea fraza , respectiv aceasta:

Este interzisa profitarea de buguri in mod intentionat! [slay/kick/ban pe timp]
dar avand in vedere ca s-a intamplat doar o data , a fost o simpla greseala , nu in mod intentionat , nu doream sa fac bug pentru a ajunge la tine , ci doar voiam sa te omor din laser , datorita spatiului ingust , s-a creeat bugul , nu a fost ceva intentionat , dar repede te-ai suparat , ai sarit de fund in sus , de parca rank-ul ala , firar` mama lui de rank , ar fi ultimul colt de paine de pe planeta ..

bubbly
13-12-2016, 05:35 PM
Nici nu am nevoie de rank ...eu joc doar for fun , puteai sa mi spui sa le scot si intelegeam dar mna fie cum vreti voi =)))

grasuxxl
13-12-2016, 06:14 PM
da eram pe sv atunci da tot daca va spune odata tot nu intelegeti si tot voi faceti gura si incepeti si jigniti si dupa va mirati ca de ce luati ban sau altceva cat despreg bug vru sa puna lm si se forma fara sa vrea

~TraNda~
13-12-2016, 07:24 PM
Tipic voua imi pierd timpul cu copii de 15 ani , Care nici macar nu va luati responsabilitatea de a face dreptate ,suferiti de admin si va luati apararea intre voi, de aia va pierdeti playerii .
In fine toate cele bune.

Singurul care arata ca un copil de pe aici esti tu. :)

Daenerys
13-12-2016, 07:34 PM
Eu zic să lăsăm jignirile..
:contra: reclamației deoarece dovezile tale nu sunt īn favoarea ta. Dacă tăceai, filozof rămāneai.
Cat despre comportament, ma abțin.

Esky
13-12-2016, 08:28 PM
Ii interesant ultimul ss. Nu cred ca era cazul sa aveti un schimb de replici , Wick si Isw. Prea multa cearta strica,dragilor.

iSwearSheWas18 :O
13-12-2016, 08:48 PM
Nu a fost nici o cearta intre mine si wick , nu cred ca are ceva cu mine sau eu cu el sper:))) ,dar a fost but rau la faza aia ,nu pot sa cred ca un admin ca el care nu joaca de acuma ,joaca de 1 2 ani nu stia ca nu poti sa faci bugul ala si wick nu mi l ai facut doar mie l ai mai facut si in cutia cealalalta rosie macar fii sincer pana la capat daca tot ai recunoscut ca nu l ai facut din greseala asa cum susti tu ca daca il faceai din greseala nu il mai repetai sau macar te intrai in lm -,- si nu incepeai sa mi zici tu mie ca ai voie, in fine asta e pe viitor sa stii lucru asta ^ _^

PS. Subiectul e incheiat .Cat despre reclamatia ta ,treci peste ala a fost block.

-WickedSick-
13-12-2016, 10:24 PM
Nu a fost nici o cearta intre mine si wick , nu cred ca are ceva cu mine sau eu cu el sper:))) ,dar a fost but rau la faza aia ,nu pot sa cred ca un admin ca el care nu joaca de acuma ,joaca de 1 2 ani nu stia ca nu poti sa faci bugul ala si wick nu mi l ai facut doar mie l ai mai facut si in cutia cealalalta rosie macar fii sincer pana la capat daca tot ai recunoscut ca nu l ai facut din greseala asa cum susti tu ca daca il faceai din greseala nu il mai repetai sau macar te intrai in lm -,- si nu incepeai sa mi zici tu mie ca ai voie, in fine asta e pe viitor sa stii lucru asta ^ _^

PS. Subiectul e incheiat .Cat despre reclamatia ta ,treci peste ala a fost block.

1. Nu am nimic cu tine , nu am nimic cu nimeni .
2. Am facut asta o singura data , nu-mi amintesc sa-ti mai fi facut vreodata , daca ai vreo dovada pune-o aici , fara suparare , poate-mi aduc aminte ulterior.
3.Joc de ceva timp intr-adevar , dar dupa cum am spus in celalat reply , intentia mea a fost sa te omor din laser , nici de cum sa creez bug .
4. Imi place ca te agiti asa de tare cand mori incat ma amuzi la maxim , ti-am spus ca-i voie doar pentru a-ti vedea reactia , care reiese si din pozele de mai sus.
5. Iti reamintesc ca e un joc , suntem colegi , nu dusmani , nu trebuie sa facem crize cand murim , e un simplu rank , crezi ca tu daca ajungi pe 1 , esti cel mai bun ? Nu-mi raspunde , gandeste-te la intrebare :) .

iSwearSheWas18 :O
13-12-2016, 10:31 PM
Jesus... ti am zis ca nu e vb de rank ti am zis doar ca ai facut o intentionat poate ma insel eu dar din moment ce apoi ai inceput sa te tot repeti ca unde scrie asta ca nu ai voie ,si tot insistai ca ai dreptate si ai mai incercat sa o faci si in cutia cealalta ,m a face sa cred ca ai facut o intentionat atata tot ,daca nu te ai fi suparat pe mine mi ai fii raspuns pe chat sau pe chatul de la friends -,- ca ti am scris ,nu stiu de unde ai scos o pe asta cu dusmani doamne wick :|

RaZz0R
23-12-2016, 10:48 AM
nu au mai aparut nici o dovada pentru a sustine motivul reclamatiei.
:locked: