PDA

View Full Version : Add ban U.Sergiu_10_Barcelona - 79.113.61.21



*S*T*I*N*G*E*R*
30-12-2011, 07:11 PM
Nume: U.Sergiu_10_Barcelona SAU U.Sergiu_10
IP: IP-ul jucatorului : U.Sergiu_10_Barcelona - 79.113.61.21
Data: TOT TIMPUL
Harta: PE TOATE MAPELE
Martori: =S= ; CIRCARU ; si alti playeri care mai erau pe sv..
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni: TOT TIMPUL SPARGE LM ALBASTRE CAND ESTE CT ! TOT TIMPUL !!
ARE UN LIMBAJ ..CUM LA INVATAT MAMICUTA LUI !! - SE PUNE IN GURA CU TOTI (IN SPECIAL CU ADMINII)
-INJURA DE MAMA FOCULUI

*S*T*I*N*G*E*R*
30-12-2011, 07:12 PM
vreau ban permanent pt baiatu asta , am facut spume scriind postul !!!!!!!!!!

Tiger
30-12-2011, 07:54 PM
Baiatul asta ii o problema de cand a venit pe server ( de mult timp ) si si-a schimbat nick-urile de mai multe ori decat s-ar fi ras chelu (Angel) in cap ...

El mai joaca cu nick-urile ( credca mai bine bun link catre gametracker pentru ca sunt foarte multe ) : Expertu_... (<b>You have to register to ba able to see this link</b>), U.Sergiu_... (<b>You have to register to ba able to see this link</b>), ursu (ultimele 2 nick-uri) (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) etc.

Nu credca ar trebui aplicat banul permanent pe el, ci alte comenzi precum: destroy, spank, flood, spin, pimpslap etc. pana se calmeaza...

Contra ban permanent!!!! PRO alte comenzi aplicate pe el ( cele enumerate mai sus ) ... Sunt contra banului permanent pentru ca (ma gandesc) ca are ip dinamic si atunci ce faci? Banezi toate ip-urile cu care intra? Mai bine cu comenzile de mai sus, macar asa poate se linisteste, cu banul permanent tot asa va face :)

luys
30-12-2011, 08:32 PM
ma stinger eu cand eram pe sv nu lam vzt ca miai zis ca injura si miai trimis poza aia:| dar cand il prin il achit;) ii atrag atentia si daca vad ca nu se potoleste are ban pe o anumita perioada:P

petryca
30-12-2011, 09:10 PM
Ma ofer sa-i dau pimpslap(comanda asta am incercat-o pe mine cand mi se marise prima data adminul...mi se scosese accesul dar intre timp am invatat toate comenzile si vreau sa o reincerc...)...daca se poate sa incer eu comanda pe el va rog sa scrieti : Pro petryca...:">
:ass:

daniel_San
30-12-2011, 09:13 PM
Stinger imi place semnatura

*S*T*I*N*G*E*R*
30-12-2011, 09:51 PM
ma stinger eu cand eram pe sv nu lam vzt ca miai zis ca injura si miai trimis poza aia:| dar cand il prin il achit;) ii atrag atentia si daca vad ca nu se potoleste are ban pe o anumita perioada:P

intradevar luys asa este dar de atunci ..pur si simplu ma disperat , o iau pe aratura ma intelegi? :)

luys
30-12-2011, 10:10 PM
mda .. am sa vorbesc cu el ;) si daca vad ca tot face prostii il aranjez:P

WarGods | AbySs
30-12-2011, 11:42 PM
Daca nu ma insel si eu i-am dat ban pentru cateva ore in trecut.

ReLLaxX
01-01-2012, 09:35 PM
PROpetryca >:)