PDA

View Full Version : WarGod Linux



Seth-666
07-12-2016, 02:47 PM
Buna ziua. Folosesc Linux Mint 17.3 . <b>You have to register to ba able to see this link</b> .
M am saturat sa dau explicati multor persoane ca nu este compatibil WarGods pe acest sistem de operare. Se poate sa faceti un ANUNT ca NU ESTE PT LINUX ? Nu folosesc coduri la cs asa ca sigur nu am de unde sa stiu si nici nu vr sa fac teste faca merg codurile pe LINUX sau nu insa sunt jucator de cs de cand a aparut cs 1.1 !

-WickedSick-
07-12-2016, 11:58 PM
Cei mai multi stiu de aceasta situatie , nu trebuie sa le explici tuturor chestia asta ci doar adminului in cauza care te verifica suspectandu-te de cod. Nu stiu daca se va face un anunt pe tema asta , ramane de vazut , exista riscul ca toti cei supusi ulterior verificarilor sa vina cu pretextul ca si ei folosesc LINUX.

Seth-666
08-12-2016, 09:31 AM
atuci poate ca sa ceara comanda de oe terminal a jucatorului lsb_release -a sau uname -a si sa ii dea poza facuta terminalului, unde poate demonstra ca are linux si ce versiune tot. Dar tare mult as aprecia un anunt OFICIAL ...

Tiger
08-12-2016, 11:28 PM
Inclusiv pe pagina de descarcare a wCD-ului specifica faptul ca sistemul de operare nu este suportat. O sa-l scriu si la news, pe langa altele.

Seth-666
09-12-2016, 09:43 AM
lasa te rog frumos aici link de la news unde lasi anunt . sa fie legate intre ele , anuntul cu acest post . Va multumesc frumos