PDA

View Full Version : Cerere admin Vișinescu



visinescu
04-12-2016, 01:03 AM
GRADUL: Premium sau ceva care să-mi poată da voie la banat codați.
NICK: Vișinescu
VÂRSTA: 31
STEAM ID: STEAM_0:1:40396838
EXPERIENTA: pe "Băieți răi" alături de Morpheus
TIMP JUCAT: 130 ore
PERIOADA: rar și aleatoriu.
MOTIV: Nimeresc des pe server și nu e niciun admin care să execute codații.
CUNOȘTINȚE: Windows, Linux, pot contribui la server cu idei, nu-s căzut din copac.
PROMOVARE: Sincer, nu am timp.
CUVÂNTUL CHEIE: British.

Completare:

Știu că am avut mici conflicte cu unii dintre voi și mă aștept să-mi respingeți cererea. În mod normal, ar fi trebuit să fac o cerere pentru slot, însă o consider inutilă de vreme ce întotdeauna am găsit loc liber pe server. Interesul meu este unul singur: să fie "curat" pe server atâta timp cât sunt conectat, fie că intru zilnic sau la o săptămână pe parcursul a câtorva ore.
Totuși, nu e un capăt de lume dacă nu-mi oferiți acest grad. Dacă nimeresc un codat și nu este niciun admin care să-i vină de hac, îl înjur de câteva ori alături de ceilalți jucători, îl sabotez și apoi ies. Rezultatul? Pierdeți jucători.
Deci, v-aș sfătui să-mi acordați gradul, deoarece este mai bine să aveți un admin în plus decât deloc, dacă nu, soarta! :challengeaccepted:

PS: Ați putea acorda admin și lui Morpheus. Îi ce trebuie pentru server. Garantez! B-)

-WickedSick-
04-12-2016, 01:08 AM
In mod normal ar trebuii sa incepi cu slot , nu cred ca se va face exceptie in cazul tau , deci :pro: pentru slot , daca se decide sa ti-se ofere ceva mai mare n-am nimic impotriva , succes !

visinescu
04-12-2016, 01:17 AM
Acordarea de slot este inutilă. De câte ori am vrut să intru pe server, am găsit loc. Adevărul e că prefer un server cu vreo 8 jucători în ciuda unuia cu 16 jucători. Haosul îmi este dăunător. De ce nu aveți constant 16 jucători sau mai mulți pe server? Pentru că lag și codați. Haideți măcar să scăpăm de codați oferind și altora drepturi de administrator! Eu, Cico și Morpheus putem face treabă bună.

dcdaifa
04-12-2016, 02:42 AM
sa nu crezi ca mai am ceva cu tine
dar daca iti este oferti direct grad de admin o sa vina si alte persoane care o sa spuna la fel
cu toti am inceput de la slot
pro slot

ADRI
04-12-2016, 08:42 AM
Nu se acorda imunitate si acces la ban de la prima cerere , dar pentru activitate si orele acumulate i-ti acord grad de helper, cu posibilitate de upgrade peste 10 zile
:locked: