PDA

View Full Version : reclametie kamikaze[ionut]



PetreGauraInPerete
22-12-2011, 02:41 PM
eu eram pe server zm_infantry 22 decembrie 2011 14:35 si eu stiiind sa jok ma duceam peste tot si tot il luam de unde se ascundea si eu tot le ziceam (ascundetiva fratilor ca lumea ca doar nu sunteti amatori)si kamikaze[ionut[] sa enervat pe mine si mia zis (taci dracului din gura) eu am comantat ca nu vreau ca nu are dreptul sami spuna asta atata timp cat nu am injurat si mia dat gag 100 min. nu ca ar fi cine stie ce reclamatie dar sa se civilizeze ca incurand o sa fiu admin pe zombie.wargods.ro si no sai fie prea bine

Tiger
22-12-2011, 03:05 PM
O reclamatie trebuie sa fie sustinuta cu dovezi (fie el screenshot sau log).


eu tot le ziceam (ascundetiva fratilor ca lumea ca doar nu sunteti amatori)

te crezi cumva mai bun decat ceilalti, mai ales daca le comentezi? :))



si kamikaze[ionut[] sa enervat pe mine si mia zis (taci dracului din gura) eu am comantat ca nu vreau ca nu are dreptul sami spuna asta atata timp cat nu am injurat si mia dat gag 100 min.

Foarte urat din partea lui dar, in acest moment, si tu esti vinovat (intr-o mica parte) cat si el este vinovat (pentru limbajul de care a dat dovada + gag-ul pe care ti la dat...). Daca te abtineai de la comentarii inutile nu se ajungea la acest lucru.



nu ca ar fi cine stie ce reclamatie dar sa se civilizeze ca incurand o sa fiu admin pe zombie.wargods.ro

Ce te face sa crezi asta? Te crezi cumva mai bun decat el? Daca nu te mai maturizezi putin, nu citesti regulamentul si nu o sa inveti comenzile o sa ramai doar la jucator/slot ...



si no sai fie prea bine

Si, ma rog, de ce?

--==NyKoLaY==--
22-12-2011, 05:10 PM
sa stii ca nu ejti asa de bun cum te crezi ti-am dat lectii aseara la 12 noapte si ai inceput sa faci ca toate animalele posible dar ce sa faci asta este viata dai de unii ca mine

kamikaze
22-12-2011, 06:59 PM
Ba inaptule,copilu strazi eu nici macar nu am admin uite cat poti sa minti si ai zis ca nu stim sa jucam nu cum zici u akolo asa ca usor cu minciunile alea;)

Tiger
22-12-2011, 08:09 PM
Ba inaptule,copilu strazi eu nici macar nu am admin uite cat poti sa minti si ai zis ca nu stim sa jucam nu cum zici u akolo asa ca usor cu minciunile alea;)

prevad cartonas galben...

C@mp3R
22-12-2011, 09:57 PM
ma limbaju ce naiba va credeti la oii?

PetreGauraInPerete
23-12-2011, 02:03 AM
daca mai si comentezi cu cuvinte deastea la reclamatia ta este foarte bine nu am ce pierde

kamikaze
23-12-2011, 08:40 AM
Ba in primu rand mi-ai facut reclamatia degeaba ca nu sunt admin si in aldoilea rand minti!

PetreGauraInPerete
23-12-2011, 12:50 PM
ma rog gata subiect inchis

petryca
26-12-2011, 03:59 PM
asta iar se pronunta cu inchiderea topicului:))
ma rog gata subiect inchis
:ass: