PDA

View Full Version : reclamatie mR*MoLoToV



luys
18-12-2011, 11:38 PM
79.117.143.54
salut all. am un demo cu playerul mR*MoLoToV si eu cred ca are silent aim. si wall ptr ca
1- sta afk si cand revine la joc direct dupa colt la negrutzu sa dus
2- el cand trage in perete trage drept nu ii sare tinta nici mai sus nici mai jos.. eu cred ca are codd
demo aici: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

ip = 79.117.143.54

mR*MoLoToV
18-12-2011, 11:51 PM
Avem a-ti multumii !

Aladin
19-12-2011, 09:26 AM
Cred ca silent ete putin, la faza cand la luat p Seight acolo sus, sa vazut clar unde era tinta si unde era capu lu Seight

IRB | Walles
19-12-2011, 09:27 AM
nu fi ironic draga molotov

dgl
19-12-2011, 10:05 AM
luys incearca sa joci si tu la sunet poate o sa cresti si tu, in demo-ul asta nu e nici o faza suspecata... daca da-ti ban pe demo asta.....

IRB | Walles
19-12-2011, 10:12 AM
daca "da-ti" ban pentru asta...dao dreq de treaba:)) dgl,molotov e de multisor suspect...mai bn lasa staff-ul sa decida ce e de facut,nu avem nevoie de parerea altilor

dgl
19-12-2011, 10:24 AM
nu stiu cine acum il vad si eu prima oara... vazui ca scrie pe aici mai mult decat silent, adica aim direct:)) cel putin in demo ala nu e nimic

dati* mai greseste si omu ce naiba:)))))

luys
19-12-2011, 10:31 AM
ma tu vazusi cand trage in perete ca trage drept nici nu ii sare tinta nici mai sus nici mai jos drept trage asta e silent aim..:)

dgl
19-12-2011, 10:45 AM
luys e in regula ma , e bine ca ai facut demo dar nu e nimic in el

luys
19-12-2011, 10:56 AM
dgl eu raman la ideea ca are cod akm sa decida stafful..

negrutzu
19-12-2011, 03:05 PM
mie nu mi sa parut...nici o faza suspecta:)

Aladin
19-12-2011, 03:44 PM
cum am spus mai sus,singura faza care mi sa parut ciudata a fost aoclo sus, dar si aia se intampla de multe ori din bulan:-j, crek ar fi bine sa nu mai discutam pe aceasta tema ca e clar ca ala nu e aim

luys
19-12-2011, 06:16 PM
bn ma dar eu raman la ideea ca are silent aim si ca are si wall
1- wall are acolo cand sta afk si se duce direct pe negru desi negru sta la panda si nu se misca..
2- cand trage drept in zid trage numai drept - cred ca are silent
3- eu cu cfg cand trag drept imi sare tinta mai sus dar lui ii trage drept

mR*MoLoToV
19-12-2011, 09:30 PM
bn ma dar eu raman la ideea ca are silent aim si ca are si wall
1- wall are acolo cand sta afk si se duce direct pe negru desi negru sta la panda si nu se misca..
2- cand trage drept in zid trage numai drept - cred ca are silent
3- eu cu cfg cand trag drept imi sare tinta mai sus dar lui ii trage drept

1- eram afk pentru k vb pe chatu de la steam cu seight si cu negrutz si am auzit prin casti de unde se trage !
2- cand ti apasat si vrei sa tragi drept in timp ce arma trage se mareste recoilu dar in momentu respectiv dai de mouse in jos pentru ca gloantele sa se duce sa tot in fata
3- idem "2"

In fine owneru sau cei care sunt in masura luati o decizie ca sa nu facem postu asta de 10 pagini !

P.S. Nu vreau sa par: "nu fi ironic draga molotov" cum zicea IRB | Walles ! Vreau ca cei care sunt in masura sa ia o decizie !

seight
20-12-2011, 01:50 PM
n-are ma nici un cod :)) ma prins si pe mine in demo cand nu aveam mouse :P Si ce zici tu luys ca nu se misca tinta ii zice no recoil dar nu are ,conteaza si ce mouse ai am observat si la mouse meu ca nu mai sare tinta asa tare

Canalia
22-12-2011, 01:09 AM
Rutina, acceptam fara rautati. Molotov e normal din cand in cand sa ai parte de astfel de" tratamente",poze, demo in conditiile in care te misti binisor. Nimeni de pe sv nu are intentii contra. Esti bine venit si acceptat atata timp cat esti corect.

XeLa
27-12-2011, 03:21 AM
Nu e nimic suspect , e curat.
Luys nu cred ca stii cum arata silent aim.Tinta nu fuge si oriunde tragi dai numai in el, deci ce zici tu cu negru si cu zidu pica din start.



<b>You have to register to ba able to see this link</b>


Eu zic sa nu mai cautati nod in papura cand mai vine cate un jucator bunicel.Am vazut kickuri aiurea,banuri aiurea,gaguri aiurea din pur si simplu fapt ca sunt jucatori buni.Mai acceptati sa si pierdeti.
Asa nu umplem serverul niciodata.

luys
27-12-2011, 10:07 AM
xela daca vrei intru cu silent aim pe un sv (leis) si iti fac demo sa vezi cum e;) ce ai tu in videoclip asta e aim curat dar eu am alt silent aim ;) lam gasit pe un site si nu e ca asta e altfel

WarGods | AbySs
27-12-2011, 10:35 AM
xela daca vrei intru cu silent aim pe un sv (leis) si iti fac demo sa vezi cum e;) ce ai tu in videoclip asta e aim curat dar eu am alt silent aim ;) lam gasit pe un site si nu e ca asta e altfel

xela are dreptate, daca joaca cineva mai bine rpd are aim. Asa intrasem si eu intro zi (cu wac ca de obicei) si dupa 20 de min de joc au inceput sa imi sara in cap admini, de la care nu m-as fi asteptat nicodata, ca as avea aim. Doar pentru ca omu joaca bine nu inseamna ca are aim.

XeLa
27-12-2011, 12:12 PM
Eu am vrut sa spun ca nu toti au coduri , doar pentru ca joaca putin mai bine nu inseamna ca are leiss , aim sau ce spuneti voi.In demo nu e nimic dubios.

XeLa
15-04-2012, 05:57 PM
:locked: