PDA

View Full Version : Up Nico.



G|Nico.
20-11-2016, 02:10 PM
GRADUL: Helper
NICK: G|Nico.
VARSTA: 23
ID DE STEAM: andreianicoleta
STEAM ID: STEAM_0:0:126514460
ADRESA CONTACT: Id: pufuletet
EXPERIENTA: 3-4 ani clasic si activa zm tot de acelasi timp .
TIMP JUCAT:<b>You have to register to ba able to see this link</b> 279 h
PERIOADA: Seara si weekend.
MOTIV: Acces la comenzile ce tine de grad.
CUNOSTIINTE: amx_modx
PROMOVARE: Reclama
REGULAMENT Iep

Daenerys
20-11-2016, 03:40 PM
:contra:

Nu-mi place limbajul pe care-l folosești și ironiile aduse la adresa unui admin. Îmi pare rău că n-am mai multe screenuri legate de asta.


<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

Bine că zici că ești activă...Dacă asta înseamnă activitate la tine atunci îmi susțin în continuare contra-ul.


<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)


<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)


Ba chiar am să-l rog pe RazZ0r să verifice consola, vineri noaptea la orele 23-01 (avându-i ca martori pe iSwear, WickedSick, grasuxxl, ba chiar și Lova3x).

Pe lângă asta, comentezi mereu aiurea, cu ce scop...nu știu. Pe cine crezi că poți enerva?

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)


<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)



Pentru mine nu ești genul de persoană care să merite gradul. Nu mă interesează câtă experiență ai în amx_, am văzut cum te comporți cu unele persoane, iar atitudinea ta aroganta reiese și din reclamațiile anterioare sau din discuțiile pe care le porți. Rămâi la slotul tau.
Asta e părerea mea, aștept și părerea colegilor mei.

-=Christian=-
20-11-2016, 04:27 PM
:contra: Idem deamonnn.

iSwearSheWas18 :O
20-11-2016, 05:15 PM
Contra, same as dea. si nu inteleg de ce vrei helper sincer ,nu vad rostu in avea admin sa intrii o mapa doua apoi te bagi afk pe spec cum faci tu deobicei am vazut asta si vineri gras dea wick sunt martori cum stateai afk toata ziua ..decat sa ai admin si sa stai afk mereu pe spec in timp ce altii se injura si fac alte mizerii mai bine nu. mai ales ca iti zic din propria experienta ca este frustrat sa vezi un admin pe spec afk iar ala de langa tine iti face block sau te insultam plus ca mereu ai ceva de comentat ,cum te face cineva zm cum il faci but si incepi sa te iei de el ,parerea mea nu.

-WickedSick-
20-11-2016, 06:05 PM
Sunt de acord cu deamonnn, intr-u totul , iar faptul ca vi cu acele replici zeflematice in fata oamenilor care chiar au contribuit la dezvoltarea COMUNITATII ,te injoseste foarte mult , in alt context , probabil stii la ce ma refer.


PROMOVARE: Reclama

Da? Unde ? :)) , chiar vreau s-o vad si pe asta , momentan :contra: !

RaZz0R
20-11-2016, 07:25 PM
incearca sa nu mai faci comentarii asupra altor admini/jucatori fara rost.
Legat de statul afk, nu avd nici o diferenta in graficele de la Timpul jucat pe sv si scorul pe minut inregistrat de gtrs.

RaZz0R
20-11-2016, 09:27 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Intra doar 2 zile / saptamana .

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

A intrat de 11 ori in 30 de zile .

@LastEdit: Nu am vazut ca deja ai inchis thread-ul , greseala mea , totusi , poate ti-am deschis ochii :) .

Nu e treaba ta, singurul care e im masura sa ma traga la raspundere este Tiger sau Max, te rog de la coleg la coleg, sa nu te mai bagi in deciziile mele in ciudaa faptului ca gradul iti permite.
Sper ca m-am facut inteles.