PDA

View Full Version : Propunere cereri admin/vip[RESPINS]



dizdani
13-11-2016, 11:42 AM
Propun sa se adauge in modelul de admin respectiv modelul de vip si "CNP: " caci nu cred ca toti au varsta necesara. Si cum nu ii putem vedea pe dansii noi ne 'creem' o iluzie dupa ce au spus ca ei au varsta necesara.

Astept raspuns.

-=Christian=-
13-11-2016, 12:11 PM
Nu stiu ce sa zic dar nu cred ca s-ar risca sa dea CNP-ul nimeni.

Edit: Ideea nu este rea dar totusi..

dizdani
13-11-2016, 12:16 PM
Edit: Ideea nu este rea dar totusi Idea mi-a venit cand eram pe server si au inceput 2 sa se certe si unul dintre ei a spus ca o sa faca cerere de admin si ca are 22 de ani si alte chestii, dar se comporta ca un prunc de 12,13 ani. Si cum ai spus si tu nu strica, dar in + putem vedea cine indeplineste conditiile.

-=Christian=-
13-11-2016, 01:43 PM
Ai dreptate,cred ca multi fac acest lucru si ascund varsta "reala",m-ai au fost cazuri de genu'..

-WickedSick-
13-11-2016, 02:31 PM
Nu stiu ce sa zic , din cate tin minte mai demult exista "CNP" in modelul de cereri , el a fost scos cu un scop , si sunt curios care-i acela .

Tiger
13-11-2016, 02:43 PM
El a fost din motive de securitate, dar si datorita faptului ca el nu prezinta nicio garantie asupra identificarii varstei jucatorului in cauza. Exista destule generatoare de CNP incat sa nu mai fie fiabil.

Alex Motanu
13-11-2016, 03:09 PM
Este un risc prea mare sa dezvalui CNP. Te poti asigura cu un video call pe facebook sau skype daca doresti cu adevarat. Sau adresa de e-mail utilizata in crearea contului. Pauti cauta persoana respectiva dupa e-mail/nr de telefon pe facebook daca doresti cu adevarat sa te convingi de aceste lucruri. In cazul in care le are ascunse pe cont, dupa cum am zis, fa un video call/team speak sau orice alta metoda.

~TraNda~
13-11-2016, 04:42 PM
El a fost din motive de securitate, dar si datorita faptului ca el nu prezinta nicio garantie asupra identificarii varstei jucatorului in cauza. Exista destule generatoare de CNP incat sa nu mai fie fiabil.

Plus de toate astea te poti exprima cu contra la cererea respectivului de slot/vip.