PDA

View Full Version : Cerere helper FrE$h



FrE$h
12-11-2016, 04:52 PM
NICK : FrE$h
•VARSTA: 17
•ID DE MESSENGER: Fb in privat
•PERIOADA: Seara
•MOTIV: Vreau sa ajut playerii care nu stiu, cu informațiile necesare care le trebuiesc
•MENTIUNI : Consider ca o sa mă descurc cu aceasta functie ,si ca nu ma depășește!
Multumesc !

-=Christian=-
12-11-2016, 04:53 PM
:pro: Bafta But :)

Lova3x
12-11-2016, 04:55 PM
:pro:

Alex Motanu
12-11-2016, 05:15 PM
Ai avut admin pe respawn din campania free si pe urma activitate 0. Las asta aici ca idee..
Alte contributii pt comunitate, respectiv forum, mai ai?

FrE$h
12-11-2016, 05:18 PM
@alex motanu nu îmi reproșa nimic ...pentru ca eu intram pe respawn si nu era nimeni ,voiai sa stau sa împușc ciori ?

lAsuStarl
12-11-2016, 07:45 PM
Eu sunt :contra: , nu am văzut nicio activitate pe forum înafară ca ai votat serverele, niciun topic util quin a luat pe meritate face posturi prin care ne ajută, dar în schimb tu nimic.

-WickedSick-
12-11-2016, 08:11 PM
Ai avut admin pe respawn din campania free si pe urma activitate 0. Las asta aici ca idee..
Alte contributii pt comunitate, respectiv forum, mai ai?

Deci , activitatea lui de pe server-ul de respawn nu are nici cea mai mica legatura cu acest grad , fiindca nici eu nu am activitate pentru ca nu pot juca singur, ca idee :) .



Eu sunt :contra: , nu am văzut nicio activitate pe forum înafară ca ai votat serverele, niciun topic util quin a luat pe meritate face posturi prin care ne ajută, dar în schimb tu nimic.

Daca ai cauta , ai vedea ca a postat atat pe sectiunea de Muzica si pe Harti CS , nu atat de mult , dar cel putin si-a dat interesul fata de altii.
Revenind la subiect , eu sunt :pro: , urmand sa vedem cum iti va fi activitatea pe viitor !

lAsuStarl
12-11-2016, 08:38 PM
Mi se pare chiar putin, alti au postat mult mai mult decat atat, dar fiecare cu opinia lui, o asteptam pe ce-a finala.

Esky
13-11-2016, 08:19 AM
Activitate redusa pe forum. Posteaza si tu ceva util, ajuta playerii cu diferite raspunsuri ca sa areti ca ai o activitate cat de cat buna. Sunt :contra:, ai putea sa revii alta data cu o cerere, cand o sa areti ca meriti aceasta "distinctie". Pace.

Alex Motanu
13-11-2016, 09:27 AM
@Wicked , nu spun sa joci singur.. dar nu l-am vazut sa fac reclama serverului si eu am dat cateva boost-uri pe respawn. Jucam cu Jet Lee si atat. Si la un momentdat chiar eram singurul admin. Cum am precizat, un grad pe server/forum iti atribuie responsabilitati. El nu si-a respectat.. de aceea doar am precizat si nu am dat niciun PRO / Contra. Este strict informativ.. !!!