PDA

View Full Version : Reclamatie 7 Days!



-=Christian=-
11-11-2016, 11:12 AM
Data :11.11.2016
Nick-ul tau : Cristi
Nick reclamat : 7 Days
Motiv : Kick
Martori : -
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Vreau sa spun doar ca acest 7 Days nu este prima data cand imi da kick,azi cand jucam mi-a spus ca daca ma mai pun spec imi da kick,m-am pus spec expre sa vad daca imi da si mi-a dat,inca o data nu este prima data cand primesc kick de la el.
Si dupa cat stiu eu 7 Days nu ai voie sa aplici comenzi pe alti admini.
Ps. Nu iti faceam reclamatie dar te-ai invatat sa dai kick.

7Days ★
11-11-2016, 11:33 AM
Daca nu ai sta cu orele spec nu ti-as da kick,de cand am intrat pe server numai Spec stai,macar daca te-ai uita pe careva,ti-am zis daca esti si nu mi-ai zis nimic si ti-am dat kick,ai stat toata mapa fy_snow spec,si dupa pe urmatoarea de_dust2_china,nu e bine ce faci,dupa vii cu cerere UP si majoritatea orelor tale sunt din SPEC.. ;)

-=Christian=-
11-11-2016, 11:40 AM
:)) Eu nu am stat cat ai spus tu spec,am stat intradevar dar am stat ca mi-ai spus ca daca ma pun spec imi dai kick,cine esti tu sa faci regulile acolo? Vii tu la mine dupa un an si imi spui ca daca stau spec imi dai kick,pai frate cine esti tu? urmand apoi sa mi spui "taci din gura,Gura mica ca daca nu o sa vezi tu" pai ce mi faci te pomenesti ca mi-oi da si shock acum :))
T-am spus nu ai nici-un drept sa faci tu reguli noi,si am spus si m-ai sus ca nu ai voie sa aplici comenzi pe altii admini ca esti tu 7 Days.

Alex Motanu
11-11-2016, 12:00 PM
Cum adica cine e?Are un grad mult mai mare ca al tau!! Ti-a atras atentia, te-a avertizat si tu ai fost incapatanat. Dupa parerea mea reclamatia e degeaba. Ai meritat, avand in vedere si felul in care-i vorbesti.

-=Christian=-
11-11-2016, 12:10 PM
Da o avea el grad mai mare dar nu mi se pare oke sa imi spuna ca daca ma pun spec imi da kick si dupa :gura mica ca daca nu vezi tu" sunt satul de vorbe d'astea si cum i-am vorbit,i-am spus doar adevarul.

Alex Motanu
11-11-2016, 12:37 PM
Ti-a argumentat de ce ti-a spus acest lucru. Asteapta decizia Owner-ului !

-WickedSick-
11-11-2016, 04:30 PM
Reclamatie puerila ! Sper c-am lamurit treaba in privat .
:locked: