PDA

View Full Version : Problema cu Banu-rile..



-=Christian=-
09-11-2016, 07:09 PM
Deci nu este prima data cand se intampla,am intrat pe server si vad pe domnul jucator "RoMa" care are 21 de ban-uri dintr-e care 8 active,ii dau ban permanent iar a intrat apoi i-am dat si pe steam la fel,acum ii dau ban in 5 secunde era pe server,ce se intampla?
Nu mai poate fii banat un jucator ?...

~TraNda~
09-11-2016, 07:25 PM
Cred ca deja ai banat zeci de IP care pot corespunde la alte zeci de persoane. Efectiv ai banat IP-urile aiurea. Ii puteai zice lui wick si il adauga pe acel nesimtit la hashban!

-=Christian=-
09-11-2016, 07:41 PM
Cred ca deja ai banat zeci de IP care pot corespunde la alte zeci de persoane. Efectiv ai banat IP-urile aiurea.
Nu,nu cred ca am banat aiurea pentru ca pe steam iti dai seama despre cine este vorba.

~TraNda~
09-11-2016, 08:19 PM
Nu,nu cred ca am banat aiurea pentru ca pe steam iti dai seama despre cine este vorba.

Pe steam id iti dai seama numai daca este unic, adica daca cel player are CS cumparat pe STEAM. Celelalte CSuri, pe care le poti descarca de pe google gratuit, au steam id generat random, adica nu este unic.

-WickedSick-
10-11-2016, 01:03 PM
Cristi<3 , sa-mi lasi in privat datele acestuia pentru a fi adaugat la hashban !
:locked: