PDA

View Full Version : Se cauta 2 Manageri [ZE.WarGods.Ro]



lAsuStarl
08-11-2016, 03:47 PM
Dupa cum spune si titlul, caut 2 manageri pentru acest server. Am investit timp , cunostiinte, si alte cele in realizarea lui, dar la urma urmei suntem si noi oameni, avem timp limitat.

Ce se ofera:
- Grad pe sectiunea server-ului de Manager Server si pe forum de VIP (cu acces la sectiunea VIP de pe forum)
- Grad pe server Co-Owner / Owner

Ce se cere obligatoriu:
- Respectarea regulamentului.
- Seriozitate si devotament.
- Promovarea server-ului
- Raspunde-ti la cererile slot/admin/vip.
- Activitate.


- Pentru ce-i care doresc sa se inscrie la aceasta campanie pentru Manageri, urmati urmatorul model:


Nume real :
Varsta reala :
ID de contact (e-mail obligatoriu) :
Prin ce mijlloc vei ajuta serverul :
Aveti cunostiinte amxx : da / nu
Care este diferenta intre modulele cu extensia .so si cele .dll :
Care este diferenta dintre new const si new ( Intrebare din AMXX, pentru cunoscatori) :
Ce culoare are ursul ? ( din regulament) :

DarkRed
08-11-2016, 04:14 PM
Nume real : Cristi Ionut .
Varsta reala : Inca o luna pana la 16 ani .
ID de contact (e-mail obligatoriu) : cristijustice112@yahoo.com .
Prin ce mijlloc vei ajuta serverul : Pai voi ajuta cu ce este nevoie ,mai exact prin a promova serverul si prin a raspunde la cererile de admin/slot .
Aveti cunostiinte amxx : Da .
Care este diferenta intre modulele cu extensia .so si cele .dll : Acestea sunt "shared libraries" - ( ".so" - Linux ) ; ( ".dll" - Windows ) .
Care este diferenta dintre new const si new : ( "new const" este o variabila ce nu se schimba ) ; ( "new" creaza o variabila atunci cand este declarata ) .
Ce culoare are ursul ? : Ursul are culoarea hong kong .

Edit AsuStar:
- Momentan esti la inceput, ai deja un server, am sa ofer sansa lui Lovax, care nu are, macar va primi si el experienta, cu parere de rau
RESPINS

Esky
08-11-2016, 04:38 PM
@Tetra, fara suparare, dar tu vrei sa impusti 2 iepuri deodata. Ai reapawn-ul pe mana ta, dar vrei si Ze-ul
...

Lova3x
08-11-2016, 04:57 PM
Nume real : Alexandru
Varsta reala : 19 ani .
ID de contact (e-mail obligatoriu) : oneandall07@gmail.com .
Prin ce mijlloc vei ajuta serverul : Voi ajuta la promovarea serverului si ingijirea lui.
Aveti cunostiinte amxx : Da,cat de cat .
Care este diferenta intre modulele cu extensia .so si cele .dll : extensia ".so" - (Linux) (atat am stiut), si extensia ".dll" este un fisier ce contine functii care poti fi executate de o aplicatie sau de un alt fisier Dll (Windows) .
Care este diferenta dintre new const si new : New const este un cuvant cheie aplicat la un tip de date care indica faptul că datele sunt constante (nu variaza) si new creaza variabila atunci cand este declarata.
Ce culoare are ursul ? : Ursul are culoarea hong kong

Edit AsuStar:
- Mi-am revizuit raspunsul.
ACCEPTAT

DarkRed
08-11-2016, 05:01 PM
@Tetra, fara suparare, dar tu vrei sa impusti 2 iepuri deodata. Ai reapawn-ul pe mana ta, dar vrei si Ze-ul
...

Nu vreau sa impusc deloc 2 iepuri de-o data .
Consider ca nu e deloc greu sa promovez amandoua serverele si sa ma ocup de cerererile de admin/slot .
Daca vei vedea ca nu pot sa administrez sectiunea Respawn poti vorbii cu Tiger sa-mi scoata functia ,desi ,te asigur ca nu va fi cazul sa nu ma pot imparti .
Voi avea timp de amandoua mereu .
Eu doar vreau sa ajut ,nu pentru a avea o functie in plus .

Esky
08-11-2016, 05:56 PM
Nu vreau sa impusc deloc 2 iepuri de-o data .
Consider ca nu e deloc greu sa promovez amandoua serverele si sa ma ocup de cerererile de admin/slot .
Daca vei vedea ca nu pot sa administrez sectiunea Respawn poti vorbii cu Tiger sa-mi scoata functia ,desi ,te asigur ca nu va fi cazul sa nu ma pot imparti .
Voi avea timp de amandoua mereu .
Eu doar vreau sa ajut ,nu pentru a avea o functie in plus .

Fie cum zici tu.

-WickedSick-
08-11-2016, 08:30 PM
Nume real : David - Antonio
Varsta reala : 19
ID de contact (e-mail obligatoriu) : deadlyk_2011@yahoo.com
Prin ce mijlloc vei ajuta serverul : Boost + Reclama , pe langa managerierea acestuia.
Aveti cunostiinte amxx : Da.
Care este diferenta intre modulele cu extensia .so si cele .dll : Sistemele de operare difera , respectiv extensia .so īn Linux şi .dll īn Windows , ambele facand parte din bibliotecile dinamice.
Care este diferenta dintre new const si new ( Intrebare din AMXX, pentru cunoscatori) : "new const" presupune o variabila ce nu poate fi inlocuita/schimbata , iar "new" creaza o variabila atunci cand este declarata.
Ce culoare are ursul ? ( din regulament) : Ursul are culoarea hong kong.

Edit AsuStar:
- Datorita faptului, ca ai vechime, ai invatat cu ce se papa treaba asta :)) , si avand si serizitate esti
ACCEPTAT, date prin pm te rog.

lAsuStarl
09-11-2016, 10:41 AM
Va multumesc frumos pentru participare si interes in aceasta campanie, dar a luat sfarsit pentru ca deja am ales cei 2 Manageri, succes in continuare :)
:locked:

-WickedSick-
17-01-2017, 10:54 PM
Thread-ul este redeschis , cei care doresc sa opteze pentru post , sunt rugati sa lase reply dupa modelul de mai sus !

-WickedSick-
18-01-2017, 03:16 AM
*Up*

~Life~
18-01-2017, 08:22 AM
Nume real : David Iordache
Varsta reala : 13 ani
ID de contact (e-mail obligatoriu) : proismine@yahoo.com
Prin ce mijlloc vei ajuta serverul : reclama si poate niste boosturi
Aveti cunostiinte amxx : nu
Care este diferenta intre modulele cu extensia .so si cele .dll : mai degraba sa spun ca nu stiu decat sa iau copy/paste de undeva
Care este diferenta dintre new const si new ( Intrebare din AMXX, pentru cunoscatori) : -
Ce culoare are ursul ? ( din regulament) : blue

EDIT: dacă īmi acceptați promit că o să fiu serios !

Edit AsuStar:
- Imi pare rau, dar RESPINS.

-WickedSick-
20-01-2017, 04:34 PM
*Up* ! ! !

TheLike
20-01-2017, 11:26 PM
Nume real : Carolin
Varsta reala : 15
ID de contact (e-mail obligatoriu) : cs.one@yahoo.com
Prin ce mijlloc vei ajuta serverul : Prin implicarea mea in dezvoltarea si popularea serverului.
Aveti cunostiinte amxx : Nu
Care este diferenta intre modulele cu extensia .so si cele .dll : Pe scurt .so (Linux) si .dll (Windows) / .so="Fişiere de programator " si .dll="Web file".
Care este diferenta dintre new const si new ( Intrebare din AMXX, pentru cunoscatori): "Nu am cunostinte."
Ce culoare are ursul ? ( din regulament) : blue

FrE$h
25-01-2017, 09:47 PM
Nume real : Vali
Varsta reala : 17
ID de contact (e-mail obligatoriu) : Nistorvalentin1299@yahoo.com si fb in privat
Prin ce mijlloc vei ajuta serverul : Reclama grupuri Facebook si skype
Aveti cunostiinte amxx : da
Care este diferenta intre modulele cu extensia .so si cele .dll : Sistemele de operare sunt diferite respectiv extensia .so īn Linux şi .dll īn Windows
Care este diferenta dintre new const si new ( Intrebare din AMXX, pentru cunoscatori) : Nu stiu aici .
Ce culoare are ursul ? ( din regulament) : Blue

lAsuStarl
25-07-2017, 12:41 AM
Topic redeschis !. Caut un manager in continuare pentru zombie escape, o persoană capabilă care nu va abandona rapid acest server !

AdreN
26-07-2017, 09:48 PM
Nume real : Alex
Varsta reala : 16 anișori
ID de contact (e-mail obligatoriu) : Aveți facebook-ul, emailul nu l mai folosesc
Prin ce mijlloc vei ajuta serverul : Administrare, reclama do boost uri
Aveti cunostiinte amxx :Comenzile, da
Care este diferenta intre modulele cu extensia .so si cele .dll : .dll sunt folosite pe windows iar .so pe linux
Care este diferenta dintre new const si new ( Intrebare din AMXX, pentru cunoscatori) : Decāt sa caut pe net si sa mint mai bine recunosc ca nu stiu
Ce culoare are ursul ? ( din regulament) : blue

Edit Asu : Acceptat.

~Life~
26-07-2017, 10:19 PM
Nume real : David
Varsta reala : 13 ani
ID de contact (e-mail obligatoriu) : aveti fb ul meu
Prin ce mijlloc vei ajuta serverul : administrare si reclama
Aveti cunostiinte amxx : nu
Care este diferenta intre modulele cu extensia .so si cele .dll : nu stiu
Care este diferenta dintre new const si new ( Intrebare din AMXX, pentru cunoscatori) : nu stiu
Ce culoare are ursul ? ( din regulament) : blue

Edit Asu : Respins.

-WickedSick-
27-07-2017, 02:41 AM
Nume real : David - Antonio
Varsta reala : 19
ID de contact (e-mail obligatoriu) : deadlyk_2011@yahoo.com
Prin ce mijlloc vei ajuta serverul : Boost + Reclama , pe langa managerierea acestuia.
Aveti cunostiinte amxx : Da.
Care este diferenta intre modulele cu extensia .so si cele .dll : Sistemele de operare difera , respectiv extensia .so īn Linux şi .dll īn Windows , ambele facand parte din bibliotecile dinamice.
Care este diferenta dintre new const si new ( Intrebare din AMXX, pentru cunoscatori) : "new const" presupune o variabila ce nu poate fi inlocuita/schimbata , iar "new" creaza o variabila atunci cand este declarata.
Ce culoare are ursul ? ( din regulament) : Ursul are culoarea hong kong.

Salut !
Revin cu un reply asupra acestui thread. Motivul pentru care m-am retras atunci a fost acela de a oferii sansa si altei persoane dornice sa managerieze un server , si sper ca se va gasii persoana respectiva.
Tin sa mentionez ca doresc si eu sa redevin manager aici , scopul meu fiind sa ajut comunitatea din orice punct de vedere.
Consider ca merit avand in vedere interesul care-l acord pentru server [ reclama / voturi zilnice / boost-uri ].
Desi mai sus scrie ca se cauta o persoana , nu doresc sa fiu singur in cazul in care voi fi acceptat , ci doresc sa se acorde sansa si altei persoane cu interes , cu care voi putea colabora pentru dezvoltarea server-ului , dar decizia ii apartine lui AsuStar !

Edit Asu : Asa cum am discutat si pe mess, imi pare rau.

lAsuStarl
05-08-2017, 12:03 AM
AdreN este persoana aleasa! Multumesc celorlalti de participare. :locked: